A A+ A++

Zawodniczki z Rybnika wywalczyły trzy medale. W kategorii -52 kg złoty medal zdobyła Agata Perenc z Polonii Rybnik. W kategorii -57 kg złoto trafiło do Anny Borowskiej z Kejzy Team Rybnik, a srebro do Julii Kowalczyk z Polonii.

W kategorii -57 kg w finale spotkały się dwie zawodniczki rybnickich klubów: Anna Borowska (KS Kejza Team) i Julia Kowalczyk (KS Polonia Rybnik). Pierwszy seniorski tytuł w karierze zdobyła Anna Borowska, która założyła skuteczne trzymanie.

W drodze do walki o złoto Anna Borowska, była Mistrzyni Europy Juniorek, wygrała z Pauliną Woźniak, Moniką Olejnik i Zuzanną Łogożną. Natomiast Julia Kowalczyk, brązowa medalistka niedawnych Mistrzostw Świata Seniorek w Tokio i aktualna Młodzieżowa Mistrzyni Europy, pokonała Vanessę Machnicką, Martę Łukasiak i Annę Dąbrowską. Tytułu nie broniła Arleta Podolak (KS Gwardia Warszawa).

W wadze -52 kg triumfowała koleżanka klubowa Julii Kowalczyk – Agata Perenc, dla której to 5. mistrzostwo kraju w gronie seniorek. Drugie miejsce zajęła Karolina Pieńkowska (AZS UW Warszawa).


PZJudo

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJutro targi rolnicze “Jesień w Gliśnie”
Następny artykułFIFA 20. Co nowego pojawiło się w grze?