A A+ A++

Co kryje się za ratyfikacją międzynarodowego traktatu antypandemicznego Światowej Organizacji Zdrowia? W przypadku kolejnej pandemii, która jest już przewidziana, państwa utracą suwerenność na rzecz Organizacji w 80 procentach finansowanej ze środków prywatnych, w tym firm farmaceutycznych. Powracamy do niepokojących zamiarów zawartych w traktacie WHO.

 

– Jedna pandemia jeszcze się nie skończyła. Pozostawiono jeszcze w Polsce obostrzenia w szpitalach, w ośrodkach zdrowia. Dalej tam obowiązują maseczki. Na przełomie marca i kwietnia z nas to jakby spadło. Czujemy się w tej chwili w przestrzeni publicznej wolni, ale nie do końca. Koniec tej pandemii jeszcze nie został ogłoszony. Światowa Organizacja Zdrowia 1 grudnia ub. roku zorganizowała spotkanie wszystkich państw członkowskich podjęło decyzję, że zostanie stworzony pakt międzynarodowy – stwierdził były prezydent Rzeszowa Wiesław Walat podczas jednego z protestów „Nie dla paktu WHO!” w Rzeszowie.

Bardzo szybko WHO przygotowuje się, aby na całym świecie wprowadzić jednym traktatem odpowiedzialność wąskiej grupy osób nad państwami. Jeden z akapitów brzmi: „Jedno zdrowie, ujmujące zdrowie ludzi, zwierząt i całą planetę”… Kraje stracą swoją podmiotowość w zakresie prawa, pieniędzy, wojska, polityki zagranicznej na rzecz Światowej Organizacji Zdrowia, która będzie decydowała o polityce zdrowotnej i klimatycznej państw.

Trzeba podkreślić, że WHO kieruje Etiopczyk Tedros Adhanom Ghebreyesus, który w 2016 r. był ministrem spraw zagranicznych w ludowo-demokratycznej Etiopii. Szef WHO nie jest lekarzem. Był oskarżony o zbrodnie tortury, porwania, ludobójstwo, korupcje do tego stopnia, że USA obcięło 80% dotacji na walkę z AIDS w tym afrykańskim kraju. Traktat pandemiczny sprowadza się do tego, że ten właśnie człowiek na czele z WHO, finansowanego częściowo z prywatnych źródeł będzie decydował o losach świata podczas kolejnych pandemii, które są już zapowiadane i mają być liczne…

Miliony ludzi zamkniętych w domach w Szanghaju

Jak może wyglądać pandemiczna sytuacja? Obecnie w związku z C-19 doszło do dramatycznej sytuacji w Chinach. Rząd Chin wprowadził najostrzejsze środki obostrzeń. W domach zamknięto miliony ludzi. Racjonowana jest żywność. Ludzie popełniają samobójstwa skacząc z okien… Chińczycy dosłownie zamknęli Szanghaj. Miasto, w którym mieszka 25 mln osób zostało objęte twardym lockdownem.

O tym, czy traktat wejdzie w życie zdecyduje 6 liczących się państw. Żeby traktat został zatwierdzony potrzeba 2/3 głosów.

NIE dla traktatu pandemicznego WHO! Stop kontrolowaniu społeczeństwa!” – brzmi treść na stronie twojepetycje.pl

W Polsce o skutkach traktatu przestrzega m.in. Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców oraz Stowarzyszenie Nauczyciele dla Wolności, które przedstawiło WHO swoje postulaty Joanna Suchan-Konieczny ze Stowarzyszenia Nauczyciele dla Wolności „Jedna metoda do zaimplementowania na cały świat wydaje nam się mocno chybionym pomysłem. Każdy kraj ma swój własny styl życia i inny porządek prawny. WHO nie powinno mieć charakteru nadrzędnego, ponieważ jest to organ, który może jedynie doradzać, a nie stanowić prawa dla każdego państwa”. Poruszyła także temat zaleceń stosowania leków i szczepień będących w fazie badań klinicznych oraz temat rekomendowania niediagnostycznych testów do diagnostyki i rzetelnego przepływu informacji do obywateli. Zakwestionowano także zmienioną w 2009 r. definicję pandemii, która wcześniej bazowała na ilości zgonów i ciężkich zachorowań zdrowych osób, a obecnie, zgodnie z nową definicją liczy się tylko i wyłącznie ilość zakażeń. WHO w 80 procentach finansowane jest ze środków prywatnych, przy dużym udziale koncernów farmaceutycznych, co niewątpliwie prowadzi do konfliktu interesów. Jak informują niezależni lekarze i naukowcy, WHO zapowiada już kolejne pandemie i rekomenduje 100 dni na przygotowanie szczepionek.

A oto postulaty, jakie PSNLiN wystosowało do WHO

„Mając na uwadze podmiotowość człowieka wobec prawa, suwerenność i godność, niezbywalne zasady etyczne postulujemy:

1. Zachowanie statusu WHO, jako ciała rekomendującego i doradczego, a nie nakazowego wobec rządów zrzeszonych krajów.

2. Przyjęcie rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia powinno mieć charakter dobrowolny, bez ponoszenia jakichkolwiek odpowiedzialności za odmowę, czy też stosowanie jakichkolwiek kar. Samodzielne zarządzanie przez państwa kryzysami zdrowotnymi, tak, jak to było do tej pory.

3.Wykluczenie rekomendacji WHO dla stosowania leków i szczepionek będących w fazie badań klinicznych oraz stosowanie niediagnostycznych testów ( czas 100 dni na badania kliniczne przeczy wszelkim zasadom badań naukowych – badania kliniczne leków i szczepionek trwały zwykle od 6 do 10 lat).

4. Przywrócenie wersji definicji pandemii, jako cechującej się wysoką śmiertelnością we wszystkich grupach wiekowych i ciężkim przebiegiem (stopień zaraźliwości pozostaje bez znaczenia).

5. Położenie nacisku przez WHO na budowanie naturalnej odporności, profilaktykę oraz zaakceptowanie potwierdzonych naukowo skutecznych terapii antywirusowych.

6. jawność i ogólna dostępność wszelkich działań i zawieranych umów przez Światową Organizację Zdrowia, w tym z koncernami farmaceutycznymi.

Poniżej ulotka, którą przedstawia PSNLiN.

(DK)

Źródło: Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, www.consilium.europa.eu

Na zdjęciu: screen z ostatniej konferencji PSNLiN.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułUSA. Pentagon: mamy informacje, że Ukraińcy są deportowani do Rosji wbrew swej woli
Następny artykułWojna w Ukrainie. Biały Dom: przemówienie Putina to dezinformacja i absurd