A A+ A++

Kielczanie zapłacili aż 1140 zł za jednodniowy pobyt w hotelu w ramach udziału wiceprezydent Kielc Agaty Wojdy w konferencji Campus Polska. Kwota jest bulwersująco wysoka jak za jeden nocleg w Olsztynie. Dodatkowo wydana prawdopodobnie niezasadnie, gdyż konferencja Campus Polska w Olsztynie to polityczne wydarzenie organizowane przez partyjnych kolegów wiceprezydent Agaty Wojdy z Koalicji Obywatelskiej.

Informacje na temat poniesiony przez Urząd Miasta Kielce kosztów w ramach szkoleń i konferencji został ujawniony przez urzędników po zapytaniu radnego Kamila Suchańskiego podczas jednej z ostatnich komisji Rady Miasta. Na dwudziestu stronach ujawniono zestawienie kosztów poniesionych z publicznych pieniędzy.

Zgodnie z udostępnionym zestawieniem kosztów wiceprezydent Kielc Agata Wojda w ramach służbowej delegacji uczestniczyła w politycznej konferencji Campus Polska w Olsztynie w dniu 29 sierpnia 2022 r.

Jak dowiadujemy się ze strony Campusu Polska jest to “festiwal społeczno-polityczny, podczas którego poruszane zostają tematy z każdego obszaru życia”. Z opublikowanego na stronie internetowej wydarzenia programu (campuspolska.pl/program/) wynika, że w ramach Campusu Polska w Olsztynie w którym uczestniczyła wiceprezydent Agata Wojda odbył się także festiwal kolorów, silent disco oraz speed dating czyli szybkie randki. Było też wiele ciekawych konferencji i rozmów jak np. “Sekrety długiego życia” lub “Jak PiS ukradł Państwo”.

Cykl wydarzeń jest organizowany przez środowisko skupione wokół Rafała Trzaskowskiego oraz innych polityków Koalicji Obywatelskiej, czyli partyjnego matecznika wiceprezydent Kielc Agaty Wojdy.

Wszystko wskazuje na to, że bezzasadnie wydano z publicznych pieniędzy 1140 zł na nocleg w ramach partyjnego wydarzenia wiceprezydent Kielc Agaty Wojdy. Do tematu powrócimy po analizie czy jest podstawa do podjęcia dalszych kroków prawnych…

Partyjna delegacja wiceprezydent Wojdy. Za hotel zapłacili kielczanie

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNawet o 24% więcej fps w grach dzięki nowym sterownikom Nvidii
Następny artykułRowerem wjechał pod forda