A A+ A++

To już dwudzieste czwarte obchody Światowego Dnia Telewizji. Datę tę ustanowiła Organizacja Narodów Zjednoczonych w ramach docenienia roli, jaką pełni telewizja, która zwraca uwagę opinii publicznej na istotne kwestie gospodarcze i społeczne. Pełni funkcję informacyjną, choć niestety w niepowołanych rękach może zamienić się także w tubę propagandową. Warto wspomnieć, że tegorocznym obchodom towarzyszy hasło „TV makes a difference” (“Telewizja robi różnicę”).

TVP z tego powodu zamieścił post na Instagramie. “Nie wiemy czy wiecie ale dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Telewizji. Postanowiliśmy trochę powspominać. Jakie programy oglądaliście w przeszłości? Kto z prowadzących zapadł Wam najbardziej w pamięci?” – czytamy na profilu “Bądźmy razem TVP”.

Jak się można spodziewać, internauci szybko zaczęli wymieniać swoich faworytów. “Kabaret starszych panów , wielka gra a z prowadzących to pana Suzina”, “Kocham Cię, Polsko” , “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “Bitwa na głosy””, „Jaka to melodia Familiada koło fortuny Robert Janowski Karol Strasburger i Krzysztof Tyniec”, “Oj… Dużo wspomnień! “Złotopolscy”, “Śpiewające Fortepiany” (mam nadzieję że wróci ten program) czy “Szkoda Gadać” z Januszem Rewińskim czy Krzysztofem Piaseckim” – to jedne z komentarzy.

Kolejne zmiany w “Jaka to melodia?”. “Program czeka delikatny lifting”

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułFerie z zakazem organizacji wyjazdów
Następny artykułPrezes firmy z dumą ogłosił, że zwalnia ludzi. “To nie jest dobry lider”