A A+ A++

Zestaw kanałów Canal+ Prestige dostępny jest od 22 września dla wszystkich klientów Magenta Dom. Po upływie okresu 12 promocyjnych miesięcy od zakupu oferty T-Mobile z dodatkowych kanałów Canal+ korzystać będą mogli ci użytkownicy Magenta Dom, którzy zdecydują się na pakiet usług M lub wyższy.

Koszt dodatkowego zestawu 10 kanałów Canal+ to 49,99 zł miesięcznie – klienci decydują, czy w danym miesiącu chcą korzystać z tego pakietu. Usługę można aktywować na wybrany okres rozliczeniowy i dezaktywować ją po jego zakończeniu poprzez aplikację, w sklepie lub dzwoniąc na infolinię. Minimalny okres na który można uruchomić Canal+ Prestige to jeden okres rozliczeniowy.

Pakiet Canal+ Prestige to zestaw 10 kanałów PREMIUM w jakości HD, oferujących ponad 300 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 3500 godzin transmisji sportowych na żywo. W skład pakietu wchodzą: Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Dokument, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport2, Canal+ Sport3 i Canal+ Sport4.

T-Mobile wprowadziło pakiet Magenta Dom w lipcu br. W jego skład wchodzi nielimitowany abonament komórkowy, internet światłowodowy i telewizja. Jego cena wynosi 95 zł miesięcznie.

W ub.r. T-Mobile Polska przy wzroście wpływów o 1 proc. osiągnął 248,6 mln zł zysku netto, który w całości zachowa.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNiemal 40 proc. firm wdrożyło technologie ograniczające koszty energii
Następny artykułPGE Dystrybucja zwiększa możliwości przyłączeniowe OZE w okolicach Kraśnika