A A+ A++

Ozimska Park powstaje w obiekcie po galerii handlowej z hipermarketem Tesco, który mieścił się przy ul. Ozimskiej. Trwa właśnie gruntowna przebudowa budynku i zaprezentowano kolejne marki, które otworzą tam swoje sklepy. W ofercie będzie ponad 30 punktów handlowo-usługowych, a otwarcie zaplanowano na listopad tego roku.

Jak zapowiadają właściciele obiektu, przebudowywane centrum handlowe będzie wyjątkowym punktem na mapie regionu, łączącym funkcję handlową, kulturalną i rozrywkową. – Ozimska Park wpisuje się w trend rewitalizacji starych i nieefektywnych już konceptów handlowych – podkreśla Redkom Development, inwestor i właściciel obiektu, którego powierzchnia wyniesie prawie 19 tys. m kw.

Ozimska Park. Pierwszy taki sklep w Opolu

Już na początku tego roku poinformowano, że w Ozimska Park znajdzie się sklep Kaufland, który zajmie powierzchnię po dawnym hipermarkecie Tesco. Sieć należy do Grupy Schwarz i jest jednym z wiodących operatorów spożywczych na rynku europejskim. W całej Polsce Kaufland prowadzi aktualnie 239 sklepów oraz zatrudnia przeszło 15 tys. pracowników.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułHailey Bieber w modnej, jesiennej stylizacji
Następny artykułТрубин поделился впечатлением от перехода в Бенфику