A A+ A++

Historia Malucha, którą od 22 września można oglądać na YouTube to już trzecia odsłona “Prawdziwych historii” Otomoto (Grupa OLX). Bohaterowie cyklu opowiadają w nim o swoich samochodach, z którymi wiążą się wspomnienia i wielkie emocje, a dla których szukają w serwisie nowych właścicieli.

Maluch w kampanii Otomoto

Właściciel Malucha, który właśnie trafił na Otomoto, podkreśla, że model, który wystawia, pomimo upływu lat, jest bezawaryjny – On być może po prostu jest z piątku i dlatego nigdy się nie popsuł. Było tak, że samochodów z poniedziałku lepiej było nie brać, bo wszyscy w fabryce byli na kacu – żartuje bohater spotu.

– Tworząc już trzecią odsłonę cyklu “Prawdziwe historie” przekonujemy się, że samochody, które można znaleźć w Otomoto łączą pokolenia. W najnowszym spocie wyraźnie widać, że emocje związane z Maluchem towarzyszą nie tylko drobiazgowo dbającemu o niego panu Marcinowi, ale także jego mamie, która równie emocjonalnie podchodzi do remontu i sprzedaży ich wspólnego samochodu. Właśnie dla tych emocji powstał ten projekt – podsumowuje Patrycja Pawłowska, social media lead w Otomoto, koordynatorka i pomysłodawczyni cyklu “Prawdziwe historie”.

Nowy spot Otomoto od 22 września, czyli 22. rocznicy zjazdu ostatniego Malucha z linii produkcyjnej zakładu Fiat Auto Poland w Bielsku Białej, będzie emitowany w internecie. Kampanię uzupełnią działania promocyjne w mediach społecznościowych, internecie i telewizji.

Za koncept kreatywny i koordynację social mediów, a także produkcję spotu oraz kampanii odpowiada agencja Madogz. Reżyserem spotu jest Jan Foryś, a za zdjęcia odpowiada dom produkcyjny Lucky Luciano.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGrupa Enea rozpoczyna realizację Programu Rewitalizacji i Eksploatacji Hałd Kopalnianych
Następny artykuł108,6 tys. zł za reklamę w niedzielnym paśmie kabaretowym w Polsacie