A A+ A++

Po blisko 10 latach od premiery serial Peaky Blinders bliża się do swojego wielkiego zakończenia. Czy szósty sezon spełni nasze oczekiwania i sensownie domknie znakomitą historię? 

Już 10 czerwca na łamach serwisu Netflix zadebiutuje finałowy sezon serialu Peaky Blinders – wielkiej brytyjskiej gangsterskiej opowieści rozgrywanej na początku ubiegłego wieku, kiedy to złote czasy przeżywały wszystkie największe mafie świata. Po pięciu pierwszych sezonach dzieło BBC wyrosło do rangi jednego z najlepszych seriali gangsterskich w dziejach, mogących stanąć jak równy z równym obok takiej Rodziny Soprano. Ale czy tak znakomitą opowieść czeka taki sam los jak kultową produkcję HBO?

Finałowy sezon Peaky Blinders zapowiada się naprawdę fantastycznie, a świeżutki zwiastun jaki możecie zobaczyć poniżej jeszcze bardziej nakręci was na wielkie zakończenie. Warto przypomnieć, że do swojej roli powróci tu między innymi Tom Hardy, a sporo czasu ekranowego poświęconego zostanie wątkowi ostatniej roboty jaką rodzina Shelbych chce wykonać, aby przejść na zasłużoną emeryturę. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJuż nic się nie zmieni. Lech mistrzem Polski!
Następny artykułKogo nagrywał Wiesław Wojtas?