Początek meczu wyrównany z lekkim wskazaniem na Orkan. Bliski szczęścia był Cukier, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 8 minucie po rzucie różnym Łukasza Matuszczyka strzelał Kowal, a najsprytniejszy okazał się Chwałowski Daniel i trafił do siatki. 1:0. W 33minucie po wrzutce z rzutu wolnego arbiter dopatrzył się faulu Patryka Niciaka i odgwizdał rzut karny. Faul po którym nastąpiła wrzutka był bardzo problematyczny. Rywal się nie pomylił i zrobił się remis. W 46 minucie Dominik Cukiernik w sytuacji sam na sam trafił w słupek.

Po przerwie mieliśmy swoje okazje. Daniel Chwałowski, Michał Lewandowski, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Szkoda, że w dogodnych okazjach nie zdecydowali się na strzał szukając jeszcze podania Kuba Dregier i Filip Barański. W końcu do siatki Orła trafił Przemek Szewczyk, który wykorzystał błąd bramkarza. 2:1.

Wydawało się, że jesteśmy bardzo blisko wywiezienia kompletu punktów, za chwilę świetną okazję na podwyższenie prowadzenia miał Potak, ale przeniósł nad poprzeczką. Niestety w 82 minucie Orzeł wykorzystał nasz błąd i zrobiło się 2:2, w końcówce obie drużyny zagrały vabank, a pełną pulę w na koniec zebrali gospodarze. 3:2, dla nas to jest druga porażka w sezonie i przerwana passa 5 zwysięstw z rzędu. Szkoda, nie zasłużyliśmy na porażkę, mieliśmy w tym meczu więcej klarownych sytuacji. Tym razem się nie udało, ale jedziemy dalej. Zawsze po Zwycięstwo !!! Trzeba wyciągnąć wnioski z tej przegranej i gramy dalej.

Jeszcze 5 kolejek do końca rundy jesiennej. Gramy jeszcze ze: Strykowem, Działoszynem, Głownem, Zgierzem i Jutrzenką Warta. Mocna końcówka rundy, a dodatkowo drużyny mają swoje problemy kadrowe związane z kontuzjami i kartkami, więc wyjdzie kto ma szeroką i mocną kadrę.
14 kolejka okazała się pechowa dla prowadzącej trójki. Orkan przegrał, a Boruta i rezerwy ŁKS-u zremisowały swoje mecze. W ciekawym meczu pomiędzy 4, a 5 drużyną górą Warta Sieradz.

OrkanGol: Daniel Chwałowski i Przemysław Szewczyk Orkan w składzie: Baranowski- Orski (Dolot), Matuszczyk, Kowalski, Szczepaniak- Potakowski, Niciak, Chwałowski (Barański), Dregier Jakub(Dregier Norbert)- Lewandowski, Cukiernik (Szewczyk). Trener: Marcin Zimoch.

Źródło: Orkan Buczek

Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.