A A+ A++

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie, dzięki której można nawiązać nowe znajomości.

Tinder w Orange

Klienci Orange mogą teraz opłatę za korzystanie z tej aplikacji doliczyć do swojego rachunku telefonicznego, a w przypadku oferty prepaid zostanie ona pobrana z doładowania. Do wyboru są dwa pakiety: Tinder Plus ( w cenie 43,99 zł za miesiąc) oraz Tinder Gold (66,99 zł za miesiąc). Pierwsze 30 dni abonenci mają za pół ceny.

Operator podkreśla, że w dobie pandemii Tinder bije rekordy popularności. W niedzielę 29 marca było najwięcej „przeciągnięć” niż w jakikolwiek pojedynczy dzień w historii Tindera (ponad 3 miliard). W ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystanie z happy hours, koncertów czy spotkania przy kawie jest możliwe tylko wirtualne, dlatego Tinder uruchomił nową funkcję, dzięki której użytkownicy mogą prowadzić rozmowy wideo w aplikacji. Czat wideo, ma pomóc użytkownikom lepiej poznać ich pary oraz jeszcze bardziej udzielać się towarzysko na Tinderze.

Jak płacić za Tinder w Orange

Aby zapłacić za usługi elektroniczne z Orange nie trzeba podawać swoich danych, numeru konta bankowego lub karty płatniczej. Płatności za zakupy (np.: bilety, aplikacje, gry) znajdują się na dokumencie „zestawienie produktów i płatności elektronicznych”, który będzie dołączony do rachunku Orange. Od marca 2020 roku abonenci Orange mogą też połączyć abonament za usługi mobilne w tej sieci z rachunkiem za prenumeratę cyfrową „Gazety Wyborczej”.

W trzecim kwartale 2020 roku Orange Polska wypracował przychody w kwocie 2,8 mld złotych, po spadku o 2,7 proc. rok do roku. Zysk EBITDA wyniósł 742 mln zł po uwzględnieniu kosztów leasingu (EBITDAaL). Liczba klientów pakietów konwergentnych wyniosła ponad 1,4 mln, a użytkowników z usług telewizyjnych – 1 mln użytkowników. Firma planuje w II kw. 2021 roku przedstawić aktualizację strategii.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułNielsen wprowadza system pomiaru oglądalności filmów w PVOD
Następny artykułKoronawirus lubelskie. 13.01.2021. W dwóch powiatach przekroczona groźna granica