A A+ A++

To co przeżyła Kassi Hogann jest niesamowite. Ta młoda Amerykanka przeżyła śmierć kliniczną i powiedziała co czuła i widziała w tym stanie. To co wyznała wbija w fotel.

Czytaj też:

Amerykanka ma zaledwie 18 lat, ale jak sama wspomina śmierć kliniczną przeżyła już aż 3 razy. Swoją historię opowiedziała na Tik-Toku, gdzie zdobyła dość spore grono odbiorców, którzy standardowo podzielili się na tych którzy jej uwierzyli i wspierają oraz tych, którzy nie wierzą w absolutnie ani jedno jej słowo.

Jaka jest prawda? Musicie ocenić sami.

Kassi Hogann opowiedziała, że na skutek błędnych i tragicznych decyzji jakie podjęła, znalazła się blisko śmierci. Przeżyła śmierć kliniczną. Opowiedziała, że czułą wtedy jakby unosiła się wśród gwiazd. Czuła bliskość zmarłych osób które znała za życia, jednak nie mogła z nimi porozmawiać. Było jej wygodnie i czuła spokój. Wspomina, że ciężko jej to opisać.

Kassi Hogann przeżyła śmierć kliniczną

Mówiła, że to mniej więcej tak jak „wciąganie do tunelu”.

„Czułam się komfortowo wiedząc, że moi bliscy są ze mną, mimo że nie byli obok mnie ani astronomicznie, ani fizycznie […] Kiedy się obudziłam, zrobili tomografię komputerową mojego mózgu i zobaczyli małe części, które były zaciemnione. Powiedzieli mi, że mogą się zregenerować, ale to mało prawdopodobne” – powiedziała Kassi Hogann.

Zobacz także:

Śmierć kliniczna nadal budzi wiele emocji, a dla wielu jest dowodem na istnienie duszy, Do śmierci klinicznej dochodzi wtedy gdy ustaje akcja serca oraz krążenie, następuje zanik oznak życia jednak jest ten proces odwracalny. Można „przywrócić” taką osobę do żywych za pomocą resuscytacji na przykład.

Dla Kassi Hogann to doświadczenie pozostawiło trwały ślad. Była „martwa” przez 7 minut, a jej mózg uległ uszkodzeniu przez co do tej pory boryka się z różni problemami w tym z kłopotami z pamięcią i koncentracją.

Źródło: TikTok, Webniusy

Polecamy

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWielka Brytania zmniejszy liczebność wojsk lądowych do 73 tys.
Następny artykułLibia: Syn Kadafiego nie może zostać prezydentem