A A+ A++

– Ciągłe udoskonalanie naszej oferty digital w zakresie m.in. performance oraz community, która przekłada się na wymierne korzyści dla naszych klientów jest dla nas priorytetem. By sprostać tym wyzwaniom, nasi eksperci nieustannie pracują nad rozwojem swoich kompetencji, bardzo często odważnie wychodząc poza własną strefę komfortu (dotychczasowo zebranych kompetencji). Awans Pauliny, Ewy i Michała jest naturalną konsekwencją ich zaangażowania, motywacji oraz ciągłego podnoszenia poprzeczki w obszarze zwiększania efektywności kampanii, które prowadzimy – komentuje Paweł Ważyński, Managing Director Resolution.

OMD z trzema awansami! awanse Od lewej Ewa Michalak Suchenek Paulina Orzechowska Michal Eberchard Resolution 1

Ewa Michalak-Suchenek objęła stanowisko Social Media Expert, Paulina Orzechowska – Communication Expert, Michał Eberchard zaś, Senior Biddable Specialist. W nowych rolach, poza dotychczasowym zakresem obowiązków, będą wspierali obszar new business oraz dalszy rozwój oferty agencji w zakresie biddable media.

Ewa Michalak-Suchenek z Grupą OMD związana jest od 2019 roku. W tym czasie z ramienia agencji Resolution realizowała projekty dla takich klientów jak m.in. Kontigo, Tchibo, Agro Bayer, Pierre Fabre, Elanco (Foresto), Finea, Vosti oraz Enbio. Specjalizuje się w działaniach performancowych skierowanych do klientów z branży e-commerce oraz projektach nastawionych na pozyskiwanie leadów, za pośrednictwem kanałów social media. Ewa Michalak – Suchenek posiada certyfikat DIMAQ Professional oraz Meta Blueprint (Buying, Planning).

Paulina Orzechowska zespół Resolution (Grupa OMD) wzmocniła wiosną br. Na co dzień z odpowiedzialna jest za tworzenie planów komunikacji marketingowej w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin) dla klientów z branży B2B i B2C. We współpracy z zespołem ekspertów z obszarów social mediów oraz content marketingu, opracowuje także strategie komunikacji dla klientów z Grupy OMD i na potrzeby procesów new business.

Michał Eberchard do agencji Resolution (Grupa OMD) dołączył w 2019 roku.
Do jego głównych zadań należy planowanie oraz egzekucja kampanii w ekosystemie reklamowym Google, programmaticu oraz marketplace’ach (m.in. Allegro). Do grona obsługiwanych przez niego klientów należą m.in. Kontigo, Bayer, Elanco oraz Pierre Fabre, Stada i FedEx. Michał Eberchard jest posiadaczem certyfikatu DIMAQ Professional.

Więcej o Grupie OMD:

Resolution: należąca do OMD Group agencja performance, która wspiera rozwój biznesu klientów dzięki efektywnemu zarządzaniu kanałami online, realizacji KPI sprzedażowych i leadowych, optymalizacji stron docelowych oraz pogłębionej analityce.

OMD Group jedna z wiodących grup mediowych w Polsce. Tworzy ją ponad 200 ekspertów, którzy dzięki kolektywnej kulturze pracy, doskonałej znajomości branży, dostępowi do nowatorskich narzędzi oraz codziennej optymalizacji, dostarczają swoim klientom skuteczne rozwiązania, które nie tylko rozwijają ich biznes, ale wyznaczają trendy na rynku reklamowym.

Do OMD Group w Polsce należą:

  • OMD: jest częścią największej i najczęściej nagradzanej sieci agencji mediowych na świecie. Specjalizuje się w omnichannelowych strategiach komunikacyjnych oraz innowacyjnym wykorzystaniu mediów digital. Regularnie nagradzana za realizację najbardziej skutecznych strategii mediowych w Polsce.
  • Annalect: należąca do OMD Group analityczno-badawcza jednostka wyspecjalizowana w obszarze data science. Agencja dostarcza wszystkim klientom Grupy komplementarnego wsparcia w zakresie analizy danych, technologii ich przetwarzania oraz consultingu analitycznego.
  • Fuse: jednostka specjalizująca się w opracowywaniu i realizacji specjalnych projektów marketingowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi ekspertów oraz bogatemu doświadczeniu, oferuje klientom OMD Group innowacyjne działania z obszarów: branded content, event, partnership, sponsoring, influencer marketing oraz gaming i e-sport.
  • Tribal Media: dzięki łączeniu kompetencji agencji reklamowej z mediowym zapleczem Grupy OMD, Tribal Media oferuje swoim klientom kompleksowe usługi marketingowe, od brandingu i kreacji audiowizualnej, po projektowanie serwisów internetowych oraz aplikacji.
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułButni Rosjanie są przekonani: Z nami mistrzostwa świata potoczyłby się inaczej
Następny artykułMOSIR organizuje Jesienny Rajd Rowerowy