Mecz zaległej serii gier stoczyły 16 i 17 czerwca, zespoły klasy okręgowej Dębica. Mecz piłkarzy Olchovii Olchowa z Kolorado Wola Chorzelowska trwał tylko… 50 minut. Wygrała ligowy bój ostatnia w tabeli Victoria Ocieka.

Jedna wygrane i trzy porażki to bilans powiatowych drużyn klasy O meczach 20 kolejki sezonu 2020/21.

Borykająca się z problemami kadrowymi Olchovia Olchowa przegrała w powiecie mieleckim 17 pojedynek w sezonie 2020/21.

Mecz ekipy z gminy Iwierzyce w gminie Mielec, niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy został przerwany gry przy stanie 0-8 dla gospodarzy.

Płomień Zagorzyce
 przegrał 4-1 z Czarnovią Czarna. Druga z ekipa klasy O Dębica z gminy Sędziszów Młp. Piast Wolica Piaskowa uległa 4-2 Kamieniarzowi Golemki. Oba te mecze rozegrano na boisku w Czarnej.

Ostatnia w tabeli Victoria Ocieka zwyciężyła 1-2 na wyjeździe przedostatni LKS Wiewiórka. Była to dopiero druga ligowa wygrana zespołu z gminy Ostrów w trwającym sezonie, pierwszy tryumf odniesiony w gościach.

Na czele tabeli w najwyższej lidze Podokręgu Dębica, po 30 pojedynkach Czarni Trześń – 72 punkty. Piast – 6 miejsce/54 punkty, Płomień – 11 miejsce/39 punktów, Olchovia – 14 miejsce/27 punktów, 18 miejsce – Victoria/10 punktów.

Najbliższe mecze: LKS Głowaczowa – Victoria Ocieka, Korona Majdan Królewski – Płomień Zagorzyce (oba 19 czerwca, sobota, godzina 17), derby powiatu Olchovia Olchowa – Piast Wolica Piaskowa (20 czerwca, niedziela, godzina 17).