A A+ A++

Ostatnimi laty rynkiem gier komputerowych zawładnęły ogromne korporacje, które swoim monopolem wywierają z tego środowiska mniejszych deweloperów, którzy często pracują w pojedynkę. Tym bardziej cieszyć może nas ogromny sukces Lethal Company, za którego produkcję odpowiedzialny jest 21-letni użytkownik kryjący się pod pseudonimem Zeekerss.

Czym jest gra Lethal Company?

Gra Lethal Company zadebiutowała na rynku niedawno, bowiem 23 października 2023. Produkcja jest kooperacyjnym horrorem, którego przechodzić możemy wraz ze znajomymi i to właśnie ten aspekt szczególnie urzekł fanów. W Lethal Company każdy z graczy wciela się w rolę postaci, której zadaniem jest zbieranie złomu z księżyca i eksplorowanie jego najbardziej tajemniczych zakamarków na rzecz tajemniczej korporacji, pokonując wiele przeszkód na swojej drodze. 

Podczas rozgrywki musimy zważać na liczne zagrożenia i niebezpieczeństwa, w tym pułapki, wieże, potwory. Jak więc widać sama fabuła jest więc bardzo prosta, podobnie zresztą jak grafika, która w żaden sposób nie wyróżnia się na tle innych horrorów na rynku. W samej grze jest jednak coś, co pokochali fani, a czego nie jest w stanie pojąć ten, kto nie spróbował jeszcze swoich sił w Lethal Company.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLudzie PiS jak grupa sabotażowa. Co wynika z rewelacji “agenta Tomka”?
Następny artykułChiny w odwrocie. Świat rośnie dzięki USA i m.in. Polsce