A A+ A++

Już tylko kilka tygodni pozostało do XXVII Targów Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 29 września – 2 października w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie.

Targi w Warszawie od ponad ćwierćwiecza stanowią najważniejsze krajowe wydarzenie dedykowane publikacjom o tematyce religijnej. W ostatnim okresie stały się również kluczowym moment w realizowanym przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich jedynym o takiej skali w Polsce projekcie promującym książki religijne pod nazwą Ogólnopolskie Targi Wydawców Katolickich.

Na przełomie maja i czerwca SWK zaprezentowało bogatą ofertę literatury pięknej, modlitewników, poradników rozwoju duchowego, publikacji o tematyce historycznej, a także książek dla dzieci i młodzieży podczas jednego z ważniejszych krajowych spotkań z książką w naszym kraju, czyli Targów Książki w Warszawie, a już kilka dni później gościło w Kielcach podczas XXIII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Jednocześnie Stowarzyszenie prowadzi intensywne prace nad realizacją planów związanych z tegoroczną edycją OTWK – nowatorskiego konceptu popularyzującego dobrą książkę religijną i Dobre Słowo. Już dziś możemy zapowiedzieć mocne internetowe akcenty w kolejnych miesiącach. Szczegółowe informacje na ten temat będą sukcesywnie pojawiać się na profilu Targów w serwisie Facebook oraz w serwisie YouTube.

W listopadzie SWK zorganizuje XXIII Targi Wydawców Katolickich w Lublinie, a wcześniej, w październiku, zaprezentuje się także podczas Międzynarodowych Targów w Krakowie (27-30 października). Ostatnim akcentem wystawienniczych w ramach projektu będzie obecność oferty SWK podczas 30. edycji Targów Książki Historycznej (24-27 listopada).

Do ostatnich dni br. trwała będzie również internetowa odsłona „Ogólnopolskich Targów Wydawców Katolickich (Święto Dobrej Książki) 2022”.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie www.swk.pl oraz na Facebooku.

Organizację wydarzenia dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Drogi Czytelniku,
cieszymy się, że odwiedzasz nasz portal. Jesteśmy tu dla Ciebie!
Każdego dnia publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie. Jednak bez Twojej pomocy sprostanie temu zadaniu będzie coraz trudniejsze.
Dlatego prosimy Cię o wsparcie portalu eKAI.pl za pośrednictwem serwisu Patronite.
Dzięki Tobie będziemy mogli realizować naszą misję. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWłochy: 10 osób na intensywnej terapii. Powodem wirus Zachodniego Nilu
Następny artykułGliwicki dworzec PKP doczeka się nowego nagłośnienia. Pasażerowie skarżą się na “bełkotliwe” komunikaty