Mecz dobrze zaczął się dla gospodarzy, czyli zespołu Odry prowadzonej przez trenera Arkadiusza Tracza. W 8. minucie prowadzenie wodzisławskiej drużynie dał Damian Tarka, który wykorzystał dośrodkowanie. Po 20 minutach Odra jednak została zdominowana przez Czechów. Najpierw w pole karne wdarł się i strzelił gola Denis Kramar, a 10 minut później z wolnego bramkarza zaskoczył Tomas Koschatzky. Jeszcze przed przerwą Odra straciła trzeciego gola, a na listę strzelców wpisał się raciborski piłkarz opawskiego klubu – Nataniel Wybraniec. Po przerwie Odra dalej nie umiała się pozbierać. Czesi pokazywali swoją wyższość i w 60. minucie po strzale z rzutu karnego Koschatzkyego było już 4:1 dla ekipy z Opawy. Sytuacja mogła się odmienić w ostatnich 20 minutach, gdy sędzia meczu Mateusz Piszczelok wyrzucił z boiska bramkarza Czechów za bardzo ostry faul. Krystof Lasak otrzymał czerwoną kartkę. Przewaga jednego zawodnika nie pomogła jakoś zasadniczo zespołowi Odry, bowiem to Czesi nadal nadawali ton grze. Odrze udało się na kwadrans przed końcem strzelić drugą bramkę, a gola zanotował Marcin Wodecki. Więcej bramek w meczu nie było, więc to Czesi wyjechali z Nieboczów jako zwycięzcy, wygrywając 4:2.

Odra Wodzisław – Slezsky Opawa B 2:4 (1:3)

Tarka 8., Wodecki 76. – Kramar 24., Koschatzky 33., 61.-k., Wybraniec 42.

Skład Odry: Kacperski – Białas, Kłosek, zawodnik testowany, Gać, Zdunek, Dudziński, Wodecki, Pryka, Tarka, Podbioł. Rezerwa: Antkowiak, Woś, Rosiak, Danieluk, Tabala, Lalko.