Drużyna trenera Adama Burka długo jednak nie umiała skruszyć bloku obronnego zespołu z Czańca. Udało się to dopiero Patrykowi Dudzińskiemu w 36. minucie meczu. Skromne prowadzenie Odry 1:0 utrzymało się do przerwy. Festiwal strzelecki w wykonaniu wodzisławskiej Odry rozpoczął się po przerwie. Na 2:0 w 56. minucie podwyższył Adrian Tabala. 10 minut później było już 3:0 po golu Arkadiusza Lalki, po kolejnych pięciu minutach drugi z obrońców Odry wpisał się na listę strzelców, a był nim Krzysztof Krzyżok. Po kilku minutach zrobiło się 5:0 i 6:0, najpierw gola zdobył Niko Abuladze, a minutę później rezultat podwyższył Salvador Pryka. Wynik na 7:0 ustalił Abuladze.

Odra okazała się najlepsza w rundzie jesiennej gromadząc 39 punktów, strzelając 49 goli, tracąc 16. Łącznie drużyna trenera Burka wygrała 13 meczów, a 3 przegrała. Nad drugą w tabeli Unią Książenice ma 4 punkty przewagi.

Odra Wodzisław – LKS Czaniec 7:0 (1:0)

Dudziński 36., Tabala 56., Lalko 66. Krzyżok 71., Abuladze 79., 86., Pryka 80.

Skład Odry: Kacperski – Zdunek, Szalamberidze, Gać, Abuladze, Tabala, Tarka, Lalko, Dudziński, Białas, Krzyżok. Rezerwa: Wnuk, Szydłowski, Kłosek, Woś, Pryka, Chatys, Sadio.