A A+ A++

Drodzy Użytkownicy!

Administratorem Waszych danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Waszych danych osobowych, jesteśmy My, czyli – WAW Projekt – Anna Skura, ul. Orzeszkowej  12, 84-240 Reda (dalej: WhatAnnaWears). Przede wszystkim chcemy Was poinformować, że przekazanie przez Was danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, w każdej chwili możecie mieć dostęp do Waszych danych osobowych, jak również przysługuje Wam szereg innych praw, które opisaliśmy w  . Możecie być pewni, że będziemy przetwarzać Wasze dane osobowe zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa w celach opisanych w Polityce ochrony prywatności.

W przypadku udzielenia przez Was , o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych , jednak przysługuje nam również prawo przetwarzania Waszych danych osobowych na podstawie umowy oraz naszego prawnie uzasadnionego interesu, jako administratora tych danych, których przykłady opisujemy również . Gorąco zachęcamy Was abyście zapoznali z pozostałymi informacjami dostępnymi w naszej  , w tym dotyczącymi okresów przechowywania Waszych danych osobowych, kategorii odbiorców, którym te dane będziemy udostępniać oraz możliwości związanych z usunięciem oraz ograniczeniem ich przetwarzania. Prosimy pamiętajcie, że podanie przez Was danych osobowych, oraz  jest, co prawda dobrowolne, ale także niezbędne do naszego kontaktu z Wami oraz uczestnictwa w organizowanych przez nas konkursach i innych wydarzeniach. Jeśli macie jakieś wątpliwości, jak skorzystać ze swoich praw, chętnie Wam w tym pomożemy! Skontaktujcie się z nami!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNowa aplikacja dla turysty!
Następny artykułObejrzeliście “Gambit królowej”? To przeczytajcie, jak łodzianin nie chciał grać dla Rosjan i wygrał z mistrzem świata