A A+ A++

Granie w gry to nie tylko zestaw komputerowy lub konsola. Gaming to cała otoczka akcesoriów, bardziej lub mniej sensownych – zaczynając od tych najbardziej typowych, jak pady, kierownice i zestawy VR, przez figurki z gier i podświetlane podkładki pod myszkę, po najbardziej odjechane, jak nakładka w kształcie sprzęgu Janneya dla miłośników symulatorów kolei posiadających auta z przyczepkami. Do jakiej kategorii zaliczyć nowe akcesorium Razera przeznaczone dla mobilnych graczy – rękawki na palce?

To swego rodzaju „pokrowce” na kciuki (i ewentualnie inne palce) wykonane z nylonu i przewodzącej, oddychającej tkaniny. Chronią przed przegrzaniem (ciepłem od ekranu smartfona), jednocześnie zapewniając dobry kontakt i chwyt. Zestaw zawiera dwie sztuki i kosztuje 9,99 dolarów (38,47 zł). Nawet jeśli nie przepadamy za mobilnym graniem, to dzięki nim możemy wyglądać bardziej „Pro” na ulicy. Razer – czekamy na wersję z RGB.

Nowy sprzęt dla smartfonowych graczy - gamingowe osłonki na palce - ilustracja #2

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – GRYOnline Technologie, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z nowymi technologiami. Znajdziecie tam liczne porady dotyczące problemów z komputerami, konsolami, smartfonami i sprzętem dla graczy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKuba Wojewódzki doprowadził Lil Masti do łez. Co tam się wydarzyło?
Następny artykuł„Gazeta Wyborcza” gra sytuacją na granicy!