A A+ A++

„Prawdziwa miłość” to polska wersja formatu „True love”, który spółka Warner Bros. Discovery stworzyła we współpracy z Dare Television w zeszłym roku na potrzeby Discovery+ w Szwecji.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

Formuła programu polega na tym, że sześć singielek i sześciu singli pragnących znaleźć miłość zamieszkuje w luksusowym hotelowym kurorcie. Ich celem jest dobieranie się w pary z innymi uczestnikami programu. Relacje uczestników badane są wykrywaczem kłamstw.

Zwycięska para, która najlepiej przejdzie test (a jednocześnie stworzy szczerą relację), otrzymuje nagrodę finansową.

Polska edycja w 2023 roku TVN7, Golden Media Polska producentem

Nad polską wersją programu pracuje TVN Warner Bros. Discovery we współpracy z Golden Media Polska. Projekt w naszym kraju roboczo nazywa się „Prawdziwa miłość”.

Ma on trafić do emisji w 2023 roku na antenę telewizyjnej Siódemki.

Startują castingi

W środę rozpoczęły się poszukiwania uczestników do projektu. Aby się zgłosić do „Prawdziwej miłości”, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie tvn.pl/casting.

– Jesteś singlem lub singielką, tęsknisz za słońcem i romantycznymi randkami w luksusowej willi na drugim końcu świata? Weź udział w zupełnie nowym, wielkim eksperymencie miłosnym! Czekamy na interesujących ludzi, gotowych się zakochać. To może być twoja przygoda życia – spotkaj prawdziwą miłość! Nie przegap szansy i zgłoś się już dziś! – informuje TVN Warner Bros. Discovery.

Do udziału w projekcie poszukiwane są osoby pełnoletnie. Casting trwa do 17 lutego 2023 roku.

Zdjęcia do programu będą realizowane w przyszłym roku. Na chwilę obecną TVN Warner Bros. Discovery nie zdradza lokalizacji, w której „Prawdziwa miłość” będzie kręcona. Nie jest także znany gospodarz audycji.

Udział Siódemki w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 3,58 proc., a w grupie 16-49 było to 4,16 proc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolska przedstawiła cenę ropy, która na pewno zaboli Rosję
Następny artykułWygrana z Argentyną może nie wystarczyć. Czego potrzebujemy do awansu?