A A+ A++

Just GYM Łódź

Najnowsza inwestycja sieci klubów fitness Just GYM została otwarta 13 października 2020 roku w Łodzi. Klub mieści się w wybudowanym akademiku BaseCamp znajdującym się przy ulicy Rembielińskiego nr 16-18. Just GYM zajął tam powierzchnię ponad 2 tys. mkw. i jest kolejną placówką otwartą w akademikach należących do sieci BaseCamp.

– Ten projekt jest dobrym przykładem, w jaki sposób można wykorzystać synergię danego miejsca, jednocześnie realizując ciekawe architektonicznie koncepcje – mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu Just GYM. – Każdorazowo staramy się zachować charakter adaptowanego obiektu i wykorzystać elementy architektoniczne tak, aby stworzyć nowoczesną, wygodną a zarazem industrialną powierzchnię. Również w tym klubie, tak jak w poprzednim na ulicy Rewolucji 1905r., posiłkowaliśmy się elementem nowoczesnej architektury w postaci murala, z których słynie miasto Łódź. Projekt stylistyką nawiązuje  do estetyki fitnessu lat 80-tych. Paleta kolorów odwozorowuje kolory z lycrowych getrów i dresów oraz kasetowych walkmanów i innych akcesoriów używanych w tamtym czasie. W formie artysta Marcin Czaja nawiązał też lekko do Keitha Haringa (jednorodny kontur) i do wciąż żywych wzorów modernistycznych (troszkę też nawiązując do Oteckiego, autora pierwszego muralu w tematyce lat 20-tych). Miało to na celu podtrzymanie narracji do pierwszego muralu.

Sieć realizuje wcześniej założony plan ekspansji i jeszcze w tym roku otworzy dwa kolejne kluby – w Gdyni oraz w Łodzi. – Realizujemy otwarcia pomimo obecnej sytuacji epidemicznej głównie dzięki wsparciu naszych udziałowców oraz zgodnie z wcześniej zawartymi kontraktami – mówi Paweł Ciszek.

Lokalizacja w Łodzi przy ulicy Rembielińskiego 16 jest 17. klubem w sieci i trzecią placówką w aglomeracji łódzkiej.

Property Forum

Retransmisja sesji:

. Inwestycje po COVID-19 – czy Polska znów będzie zieloną wyspą?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułOferta Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego – tryb pozakonkursowy
Następny artykułŚmiecisz? Uważaj, bo nie jesteś niewidzialny