A A+ A++

Siedzibę główną Federacji FIGC wybrano, aby uhonorować 20-letnią współpracę między marką Fiat a Federacją, a także wyrazić wspólne wartości łączące nowego Fiata 500X Sport z ogólnie pojętym sportem. Nie mogłoby być lepszej lokalizacji, by zaprezentować „w terenie” dynamikę, precyzję, kontrolę i włoski styl, charakteryzujące tę nową wersję. To te same cechy, dzięki którym gracz zakłada z dumą i radością niebieską koszulkę reprezentacji Włoch.

Nowa „strzała”, topowa wersja odnowionej rodziny 500X, oferuje lepsze osiągi, dzięki nowinkom technicznym, oferującym jeszcze większą zwinność, bezpieczeństwo i przyjemność jazdy. W ten sposób powstał niezwykły sportowy crossover, uzyskujący ponadprzeciętne osiągi, dzięki nowemu silnikowi FireFly Turbo 1.3 o mocy 150 KM i momencie obrotowym równym 270 Nm, co stanowi wyznacznik w tym segmencie, w połączeniu z nowym ustawieniem zawieszenia, mniejszym prześwitem, nową kalibracją układu kierowniczego, 19” kołami z wysokiej jakości oponami i bardziej sportowym wyglądem. 500X Sport to sportowy crossover, jakiego do tej pory jeszcze nie było.

„Podobnie jak reprezentacja narodowa w piłce nożnej, 500X pochodzi z Włoch, tu została zaprojektowana i skonstruowana w fabryce FCA w Melfi i jest przygotowana +do występów+ na całym świecie, do tego stopnia, że wraz z kultową 500 może stać się najbardziej globalnym modelem w ofercie Fiata”, powiedział Luca Napolitano, dyrektor marek Fiat i Abarth na region EMEA. Wprowadzony na rynek w 2014 roku i odnowiony w ubiegłym roku, Fiat 500X jest liderem w swoim segmencie we Włoszech i na stałe zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce w Europie, a także odnotował najwyższy wzrost sprzedaży poza Włochami: + 12%. 500X została wyprodukowana w ponad 500 000 sztuk. Nie można również zapominać, że jest to model Fiata, który bardziej, niż jakikolwiek inny pozyskuje sobie nowych klientów innych marek lub segmentów, a to dzięki swojej uniwersalności, dużej przestronności i „wrodzonej” możliwości dostosowania się do każdego rodzaju użytkowania, nawierzchni i stylu jazdy.

I tak losy Fiata i FIGC ponownie się przeplatają: dwa globalne symbole Made in Italy, które podzielają te same sportowe i ludzkie wartości, jak pasja, energia i emocje, które towarzyszyły im przez ponad sto lat podczas ewolucji społecznej, kulturowej i przemysłowej. W tym roku obie marki obchodzą 120. rocznicę powstania: kamienie milowe w branży motoryzacyjnej i sportowej. W czerwcu zeszłego roku z kolei, na tych „solidnych filarach” przedłużono umowę na kolejne cztery lata sponsoringu, który trwa od 2000 roku: Fiat pozostanie głównym partnerem i oficjalnym dostawcą samochodów dla Azzurri, narodowej drużyny piłkarskiej Włoch, kontynuując w ten sposób przygodę na boisku.

Ale oprócz 500X Sport, w grze są również inni gracze odnowionej gamy, w tym wyjątkowa, nowa 500X Lounge, oferująca bogatą gamę standardowego wyposażenia, wyrafinowany styl zarówno wnętrza, jak i na zewnątrz modelu.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego Fiata 500X Sport dostępne w załączniku.

Film prezentujący nowy model Fiat 500 X Sport dostępny pod linkiem.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFIFA 20 – poradnik do gry PC, PS4, XONE, Switch
Następny artykułByła stewardessą arabskich linii lotniczych: Zatykał jej usta i gwałcił kilkanaście minut