A A+ A++

Dziś za darmo będzie można dodać do swojego konta w Epic Games Store nieujawnioną jeszcze grę z Batmanem. Epic Games Store szykuje wydarzenie z Batmanem w Fortnite. Znane z gier o nietoperzu postaci kojarzone są z plotkami o Batmanie. Coś naprawdę może być na rzeczy.

Darmowych gier nigdy za mało. Jeszcze teraz możemy przypisać do swojego konta w Epic Games Store pozycję o nazwie Conarium. Dziś na warcie epickich darmówek ten tytuł zmieni… w zasadzie nie wiadomo jaki, bo podpis to tylko trzy znaki zapytania, ale grafika niewątpliwie wskazuje na Batmana. Tyle że nie mamy pojęcia, którą konkretnie grę z Batmanem (a może i gry w liczbie mnogiej). Z jakiegoś powodu Epic Games trzyma to w tajemnicy.

Nie odchodźmy od tematyki Epic Games. Ostatnie uaktualnienie Fortnite zostało przebadane pod lupą (a raczej szczegółowo w kodzie) i entuzjaści znaleźli w nim dane wskazujące na to, że firma niedługo będzie startować ze specjalnym wydarzeniem z Batmanem w swojej grze online. Będą takie smaczki jak chociażby Gotham (czyli fikcyjne miasto, w którym rozgrywa się akcja Batmana), czy batbumerang (w zasadzie Batrang) jako miotana broń wybuchowa. Niedawno mieliśmy też promowanie Borderlands z okazji zbliżającej się premiery.

Mało? Aktor dubbingowy, który podkładał dla growej wersji Batmana głos (Roger Craig Smith) wyraźnie sugeruje (w zabawnie konspiracyjny sposób) prace nad nowym projektem (zapewne z człowiekiem nietoperzem). “Nie pracuję teraz nad niczym, o czym nie mogę teraz tweetować, bo nie mogę naruszyć zasad NDA za coś, co gwarantuję, że nie istnieje. I to nie jest gra wideo.”

Smith pracował z Ryanem Galettą nad Arkham Origins w roli scenarzysty. Można powiedzieć, że obaj panowie mają podobne poczucie humoru ze swoimi wypowiedziami, albo (co jest logiczniejsze) to po prostu element całej akcji promocyjnej. W odpowiedzi u Galetty czytamy “Co gorsza dla mnie – nie mogę nie tweetować o nieistniejącym tajnym projekcie, nad którym wcale razem nie pracujemy.”

To chyba jasne, że szykuje się coś dużego spod znaku Batmana. Pytanie, co konkretnie? Wiele wskazywałoby na nową grę z Batmanem, która jest jeszcze niezapowiedziana i miałaby trafić na PC jako tytuł ekskluzywny dla Epic Games Store. To oczywiście tylko poszlaki, ale nie można przejść obojętnie nad ich wymową i ilością.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPodróż przez Outback Queensland. Hity i kity
Następny artykułWnętrza w stylu francuskim. Stwórz namiastkę Paryża w swoim domu