A A+ A++

W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Interaktywna piłka, która dostarczy masę frajdy zarówno psom, jak i kotom. Zaprojektowano ją tak, aby poruszała się samoistnie i wyposażono w system unikania przeszkód, posiada też różne tryby pracy sygnalizowane odpowiednim podświetleniem LED. W środku znajdziemy jeszcze ładowany kablem USB akumulator, pozwalający na pracę sprzętu przez 1,5-4 godziny, a piłka z zewnątrz pokryta jest silikonem.

Tę piłkę zaprojektowano z myślą o kotach, pomoże pielęgnować w nich łowiecki instynkt, a także zająć ich uwagę na dłuższą chwilę. Posiada kompaktowy silniczek o wysokiej wydajności, a także procesor wykrywający ruch, dzięki czemu piłka może samoistnie i niespodziewanie zmieniać kierunek swojego toczenia. Co więcej, wyposażono ją dodatkowo jeszcze w laserowe światło, a także sznurek z dzwoneczkiem. Urządzenie zasilane jest bateriami AAA, które pozwolą nawet na 25 dni zabawy.

Ta interaktywna piłka posiada jeszcze jeden element, dzięki któremu koty oszaleją na jej punkcie – wbudowany pojemnik na kocimiętkę. W jej sercu zaś znajdziemy silniczek oraz microchip, odpowiadające za nagłe zmiany kierunku jej ruchów. Piłka potrafi też przetwarzać informacje dotyczące otoczenia, dostosowując do niego swoją pracę – zmienia prędkość, skręca omijając przeszkody, itp. Całość zasilana jest akumulatorowo, a aby piłka się uruchomiła, wystarczy nią potrząsnąć.

Piłka Doggy Village Prize Orb MT7102 również samoistnie jeździ po pomieszczeniu, ale rozrzuca też przy tym smakołyki dla psów. Wystarczy, że pupil poruszy zabawkę, a ta wybudzi się z trybu czuwania, w którym oszczędza baterię, i zacznie przed nim uciekać, wybierając różne trasy i nieoczekiwane ruchy. Pomieści do 380 ml suchej karmy lub smakołyków, a wykonano ją z tworzywa ABS.

Interaktywna mysz, którą pokochają koty. Automatycznie ucieka przed nimi i omija przeszkody, a jej działanie zaprojektowano tak, aby kot miał wystarczająco dużo czasu i na zabawę, i na odpoczynek. Po 10 minutach szaleństw, przechodzi w tryb uśpienia oszczędzając baterię, a gdy kot ponownie dotknie ją nosem lub łapką, aktywuje się z powrotem. Dodatkową atrakcję stanowi jeszcze podświetlany ogonek myszy.

Gryzak i uciekająca zabawka dla psów w jednym, z dodatkowym schowkiem na wysypujące się smakołyki. Pomaga rozwijać zdolność śledzenia i polowania u psów, a uaktywnia się w momencie, w którym zwierzak ją poruszy. Jej elementy można łatwo wyczyścić lub wymienić, a wykonano ją z bezpiecznej dla zwierząt gumy.

Na koniec smart-kość dla psa, którą możemy sparować z naszym smartfonem przez Bluetooth. Sterujemy nią za pomocą aplikacji lub wybierając jeden z dziewięciu zainstalowanych ruchów. Zabawka uaktywni się też sama poruszona przez głodnego zabawy psa. Po pięciu minutach bezczynności zaś, przejdzie w tryb uśpienia. Akumulator ładujemy przez USB, a na pełnym ładowaniu może pracować do czterech godzin.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCountless Americans plunge into despair as hunger spreads like wildfire all across America
Następny artykułRodzaje technologii wiercenia studni i ich porównanie