Nowa siedziba US w Sanoku to nie tylko funkcjonalna i przyjazna przestrzeń dla podatników załatwiających sprawy podatkowe w urzędzie, ale także lepsze warunki pracy dla pracowników.
Podkarpacka Krajowa Administracja Skarbowa powiększyła swoją flotę pojazdów o 14 samochodów, przeznaczonych na potrzeby głównie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. 10 pojazdów to inwestycja Krajowej Administracji Skarbowej o łącznej wartości 2 mln 300 tys. złotych, sfinansowana ze środków m.in. uchwały modernizacyjnej.
Dodatkowe 4 samochody trafiły także do oddziałów celnych w Medyce, Korczowej, Krościenku i Malhowicach dzięki wsparciu Wojewody Podkarpackiego.
Nowe pojazdy to nie tylko większy komfort pracy i służby, ale przede wszystkim większa skuteczno mobinon. W regionie przygranicznym, jakim jest Podkarpacie, szybka reakcja i mobilność mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa ekonomicznego państwa.
Realizowane obecnie przez podkarpacką KAS przedsięwzięcia inwestycyjne to m.in. modernizacja siedziby Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, działania zwiększające możliwości analityczno-operacyjne Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, a także szereg działań poprawiających efektywność energetyczną urzędów skarbowych w Krośnie, Tarnobrzegu, Przeworsku, Lubaczowie, Jaśle, Leżajsku, Przemyślu i Rzeszowie.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Pozytywnie
Neutralnie
Negatywnie
Lubię to!
Super
Ekscytujący
Ciekawy
Smieszny
Smutny
Wściekły
Przerażony
Szokujący
Wzruszający
Rozczarowany
Zaskoczony
Prawda
Manipulacja
Fake news
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS