Augustowscy siatkarze rozgrali kolejny ligowy mecz. Tym razem na wyjeździe zmierzyli się z MMKS Lotnik Łęczyca. Niestety ten mecz nie poszedł po myśli augustowian.

Drużyna UKS Centrum Augustów zmierzyła się w sobotę, 2 października z drużyną MMKS Lotnik Łęczyca. Mecz rozegrano w czterech setach. Lotnik prowadził po dwóch pierwszych setach. Trzeci set należał do augustowian, ale niestety czwarty ponownie wygrali gospodarze. MMKS Lotnik Łęczyca pokonał UKS Centrum Augustów 3:1. Przed nami kolejne emocje siatkarskie. Tym razem augustowska drużyna zmierzy się w najbliższą sobotę, 16 października, o godzinie 18.00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie z Eneą KKS Kozienice. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik tego meczu. Augustowscy siatkarze zapraszają do kibicowania na żywo.

Terminarz spotkań UKS Centrum Augustów w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Augustowie