A A+ A++

Historia braci Winchester dobiegł końca. Jednak Nie z tego świata pozostanie w sercach fanów, którzy latami pasjonowali się przygodami Sama i Deana. Przez 15 lat serial dostarczał mnóstwa rozrywki. Emocjonował, intrygował, straszył, wzruszał i rozśmieszał. Zawsze też potrafił zaskoczyć oryginalnymi odcinkami, jak choćby pamiętny crossover ze Scooby Doo albo z perspektywy samochodu Impala. Twórcom nigdy też nie zabrakło pomysłów na nowe śledztwa, podczas których łowcy musieli zmierzyć się z różnego rodzaju potworami oraz istotami. 

Przez 15. sezonów obok Deana (Jensen Ackles),  Sama (Jared Padalecki) i Castiela (Misha Collins) przewinęło się mnóstwo świetnych postaci, które wzbudzały wiele emocji. Oglądaliśmy członków “rodziny”, jak i wyrazistych złoczyńców, którzy musieli zostać powstrzymani przez braci Winchesterów. Wielu bohaterów pojawiało się epizodycznie, ale też potrafili zapaść w pamięć. 

Postanowiliśmy stworzyć ranking postaci, które wyróżniły się na przestrzeni tych wszystkich lat emisji serialu i były godne zapamiętania. Galerię możecie obejrzeć poniżej.

Zobacz także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułKomiczna wpadka w “Dzień Dobry TVN”. Chajzer pokazał ją w sieci
Następny artykułW Watykanie przekazano symbole Światowych Dni Młodzieży