A A+ A++

“Arcane”, pierwszy telewizyjny serial Riot Games, to animacja osadzona w znanym na całym świecie uniwersum “League of Legends” – gry stworzonej i wyprodukowanej przez Riot Games we współpracy z Fortiche Productions. Fabuła rozgrywa się w realiach utopijnego Piltover oraz opresyjnych podziemi Zaun i przedstawia początki dwóch kultowych bohaterów League – oraz moc, która ich rozdzieli.

W sieci pojawił się już pierwszy trailer “Arcane”. Premierę serialu w serwisie Netflix zaplanowano na jesień tego roku. 

– „Arcane” zostały stworzone jako laurka dla naszych graczy i fanów, którzy prosili o więcej filmowych przeżyć, pozwalających lepiej poznać świat i bohaterów League of Legends. Netflix, jako globalna marka, która także stara się dostarczać wyjątkowe, wysokiej jakości treści, to dla nas idealny partner, który pozwoli nam zaprezentować Arcane graczom z całego świata – komentuje Shauna Spenley, dyrektor globalny ds. rozrywki Riot Games.

Netflix ma ponad 207 mln subskrybentów

Na koniec marca tego roku Netflix miał 207,64 mln płacących użytkowników, wobec 182,86 mln rok wcześniej i 203,66 mln na koniec grudnia ub.r. W zeszłym kwartale liczba subskrybentów zwiększyła się o 3,98 mln, dużo mniej od prognozowanego przez firmę wzrostu o 6 mln.

Wpływy Netflixa w pierwszym kwartale tego roku wyniosły 7,16 mld dolarów, po wzroście o 24 proc. rok do roku. Zysk operacyjny poszedł w górę z 958 mln do 1,96 mld dolarów, marża operacyjna – z 16,6 do 27,4 proc., a zysk netto – z 709 mln do 1,71 mld dolarów. Każdy z tych wskaźników osiągnął rekordową wartość.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMisja Giro: rusza podcast Rowery.org
Następny artykułGmina Tuszów Narodowy obchodziła 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja [FOTO]