A A+ A++

(Materiał partnera) Telefon komórkowy to dla zdecydowanej większości z nas nie tylko urządzenie do komunikowania się z bliskimi. Z biegiem lat smartfon stał się dla nas prawdziwym centrum dowodzenia, który nie może obyć się bez odpowiedniej usługi, uwzględniającej także niezawodny internet mobilny w abonamencie. Jak wybrać abonament telefoniczny, by cieszyć się wydajnym internetem 5G? Sprawdźmy to.

Abonament komórkowy – na co zwracamy uwagę przy wyborze? 

Wybór abonamentu telefonicznego to twardy orzech do zgryzienia dla każdego klienta, który w ramach niskiej ceny chce uzyskać dostęp do nielimitowanych usług telefonicznych i satysfakcjonującego pakietu internetowego. 

Dzisiaj wielu operatorów wprawdzie dysponuje wariantami abonamentu, które zaspokoją potrzeby stałego kontaktu ze światem, jednak zaporowe ceny skutecznie odstraszają od podejmowania decyzji o związaniu się umową. Dodatkowo sam fakt “wiązania się” na czas określony, bez pola do rezygnacji lub zmiany pakietu, skutecznie ogranicza i nie pozwala na dostosowanie pakietu danych i innych usług do zmieniających się nawyków czy stylu życia.

A zatem – jakie czynniki są dla najważniejsze przy szukaniu nowej oferty operatora? Przede wszystkim nielimitowane rozmowy telefoniczne i SMS, duży pakiet wydajnego internetu, brak umowy na czas określony i relatywnie niska cena. Czy istnieje taka oferta idealna? OTVARTA przygotowała coś w sam raz na takie wymagania.

Abonament telefoniczny OTVARTA – najłatwiejsza droga do uwolnienia potencjału 5G

Jedną z istotniejszych kwestii przy wyborze odpowiedniego abonamentu telefonicznego, jest nie tyle wielkość pakietu internetowego, ile jego jakość. Wielu z nas przyzwyczaiło się do relatywnie szybkiego internetu 4G/LTE. Jednak technologia, a także nasze potrzeby idą do przodu i to, co jeszcze kilka lat temu nam odpowiadało, dzisiaj może okazać się niewystarczające.

W OTVARTA już od 2020 roku wszyscy klienci uzyskują dostęp do innowacyjnego internetu 5G, który pod względem wydajności, stabilności i przepustowości nie ma sobie równych. Na ten moment internet 5G swoim zasięgiem obejmuje każde województwo w Polsce, a infrastruktura wciąż dynamicznie się rozrasta. Działając na nadajnikach Plus, OTVARTA może pochwalić się najlepszym zasięgiem w Polsce, co daje każdemu klientowi możliwość do wypróbowania internetu przyszłości, jakim jest standard 5G. 

Jaki wariant abonamentu będzie dla nas najlepszy? 

Jak dobrze wiadomo, każdy klient w innym wymiarze korzysta z dobrodziejstw internetu. Dlatego też w ramach standardowej oferty OTVARTA dostępnych jest kilka zróżnicowanych pakietów abonamentu telefonicznego, który zawiera w sobie odmienne limity GB danych internetowych 5G. 

Oznacza to, że nie zawsze planując korzystanie z 5G, trzeba będzie nastawiać się na spory miesięczny wydatek. Przykład? Wariant O! NAJTAŃSZA! 5G, w którym klient otrzymuje 2GB limitu danych idealnych do tego, by być stale na bieżąco z naszymi bliskimi. Taki pakiet to koszt 9.99, co stanowi koszt praktycznie nieodczuwalny. 

Oczywiście dla osób bardziej zaangażowanych w życie online przygotowane zostały inne pakiety – O! NAJLEPSZA! 5G, O! KORZYSTNA! 5G, CZY O! SWOBODNA! 5G, które z pewnością zainteresują wszystkich klientów, którzy oprócz komunikowania się, docenią także możliwość śledzenia informacji ze świata i odtwarzanie ulubionych seriali i filmów w smartfonie.

Dla najbardziej wymagających pod względem pakietu internetowego w abonamencie telefonicznym klientów przygotowany został specjalny wariant O! GIGANTYCZNA! 5G, w ramach którego każdego miesiąca uzyskuje się dostęp do aż 300 GB danych internetowych w cenie zaledwie 49.99 złotych miesięcznie. Jak widać, mnogość wariantów OTVARTA pozwala na bardzo precyzyjne dopasowanie oferty do swoich własnych potrzeb. 

Dlaczego warto postawić na abonament telefoniczny z internetem 5G?

Czy standard 5G to coś, dla czego warto zmienić abonament telefoniczny i przejść do OTVARTA? Oczywiście, że tak. Nowoczesny standard, oferowany już od 2020 roku daje nieporównywalnie lepsze doświadczenia z użytkowania internetu mobilnego na smartfonie. I nie chodzi tu tylko o szybkość, która już teraz dochodzi do nawet 600 Mb/s. Internet 5G to przede wszystkim pewna stabilność połączenia, która pozwoli komfortowo pracować, uczyć się, robić zakupy czy przeglądać media społecznościowe.

To także zasięg, który dla każdego jest tak ważny podczas wyjazdów weekendowych czy wakacji w górach.

Abonament z internetem 5G bez dodatkowych zobowiązań – brzmi jak oferta idealna? 

Wśród wielu czynników warunkujących wybór abonamentu z internetem, jednym z głównych jest długość współpracy z operatorem. Wciąż jednak zdecydowana większość operatorów oferuje umowy na czas określony, które nie podlegają żadnym modyfikacjom. 

W OTVARTA sytuacja jest zupełnie inna. Jeśli klient chce zmienić pakiet na większy, nie ma żadnego problemu. W momencie, gdy spodoba mu się oferta innego operatora, wystarczy jeden miesiąc wypowiedzenia, by zrezygnować. Elastyczność, jaką zapewnia operator OTVARTA, to jedna z najważniejszych cech nowoczesnego operatora telefonicznego.

Najszybszy internet 5G z OTVARTA

OTVARTA to operator, który może pochwalić się niezwykle konkurencyjnymi warunkami współpracy ze swoimi klientami. Niskie ceny abonamentu, mnogość wariantów umowy do wyboru, elastyczne warunki rezygnacji i najważniejsze – szybki internet 5G, dzięki któremu zawsze będziemy na bieżąco z tym, co dla nas istotne. 

Jeśli więc jesteśmy właśnie na etapie poszukiwania najlepszego operatora sieci komórkowej z dostępem do nowoczesnego internetu 5G, oferta OTVARTA będzie strzałem w dziesiątkę. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułМінісукня з глибоким декольте: “Міс Україна Всесвіт” влаштувала зйомку в стилі Old Money
Następny artykułIntel i Tower będą ze sobą ściśle współpracować