A A+ A++

Rozstrzygnęliśmy konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną domku jednorodzinnego, wspólnoty mieszkaniowej, balkonu oraz witryny sklepowej. Burmistrz Andrzej Katarzyniec zaprosił do magistratu twórców zimowych instalacji, które zdaniem komisji konkursowej wyróżniały się na tle pozostałych iluminacji. Nagrodziliśmy oświetlenie domku rodzinnego przy ulicy Łąkowej, wspólnotę mieszkaniową, która ozdobiła przestrzeń wokół bloku przy ulicy Osiedle na Górce 30-33, właścicieli “świątecznego balkonu” na ulicy Łokietka oraz twórców instalacji bożonarodzeniowej w witrynie sklepowej przy ulicy Długiej.

Burmistrz Andrzej Katarzyniec podziękował zwycięzcom za troskę o wizerunek miasta i uzupełnianie swoją pracą instalacji miejskich. Żagań co roku doświetla kolejne ulice i obszary miasta. Każdy indywidualnie ozdobiony dom czy balkon sprawia, że klimat Świąt Bożego Narodzenia czuć mocniej na naszych ulicach, a Żagań staje się jeszcze piękniejszy.

Wszystkim biorącym udział w naszej zabawie dziękujemy, a zwycięzcom konkursu gratulujemy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLucyna Mazur już po finale The Voice Senior. „Dziękuję za całe wsparcie, jakie otrzymałam, każde ciepłe słowo i ciepłą myśl!”
Następny artykuł„Jesteś tyle samo warta”- warsztaty dla kobiet