A A+ A++

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Podczas czterech dni tego długiego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 7 wypadków, w których 8 osób zostało rannych, na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Odnotowaliśmy także 199 kolizji drogowych, a z dróg wyeliminowaliśmy 40 nietrzeźwych kierujących.

Dla policjantów okres świąt to czas intensywnej pracy, szczególnie w aspekcie zapewnienia bezpieczeństwa na drogach. Mundurowi kontrolowali prędkość, sprawdzali stan trzeźwości kierujących i stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów. Zwracali również uwagę na pieszych oraz przestrzeganie przepisów dotyczących noszenia elementów odblaskowych.

W ciągu czterech dni tego świątecznego weekendu na drogach naszego województwa doszło do 7 wypadków, w których obrażenia odniosło 8 osób, na szczęście nie było ofiar śmiertelnych. Odnotowaliśmy także 199 kolizji drogowych.

Podczas świątecznego okresu nie obyło się bez nietrzeźwych kierujących na drogach. Funkcjonariusze zatrzymali 40 kierujących, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę będąc w stanie nietrzeźwości.

Policja Lubelska

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGratka dla małych rowerzystów
Następny artykułPaweł ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” z narzeczoną. Fani: “Ale podobni!”