A A+ A++

Po emocjach związanych z mistrzostwami świata piłkarzy ręcznych czas na powrót do ligowej rzeczywistości. Zanim jednak wrócimy do rozgrywek Champions League, czeka nas powrót na parkiety PGNiG Superligi. W piątek, 3 lutego, Industria Kielce rozpoczyna rundę rewanżową pojedynkiem w Piotrkowie Trybunalskim z Piotrkowianinem. Nie jest wykluczone, że lada dzień z zespołem rozstanie się francuski rozgrywający Nedim Remili.

To jeden z najbardziej gorących momentów w historii kieleckiego klubu. I to nie ze względów sportowych, ale organizacyjnych. Przyszłość najbardziej zasłużonego klubu w polskiej piłce ręcznej stanęła bowiem pod znakiem zapytania po nagłym wycofaniu się sponsora tytularnego, koncernu Van Pur, właściciela marki Łomża.

Bertus Servaas napisał do Bogdana Wenty. Prosi o informacje na sesji

Jak pisaliśmy, ostatni dzień stycznia 2023 roku miał być tym, w którym wszystko się rozstrzygnie. Tak się jednak nie stało. Klub nie znalazł wprawdzie nowego sponsora tytularnego mistrzowskiej drużyny, ale zawodnicy zgodzili się dać szefom jeszcze trochę czasu na rozwiązanie problemów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAlan Wake 2 to „największy” projekt w historii Remedy. Gra jest rozwijana od 13 lat
Następny artykułNZZ: Україна й РФ відкинули пропозицію “миру в обмін на території”, що розблокувало “танкову коаліцію”