A A+ A++

31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia. To wtedy wolontariusze z puszkami i szerokimi uśmiechami wyjdą na ulice w całej Polsce, ale pomagać można już teraz.

W tygodniu, który poprzedza 31. finał można wpłacać datki do e-skarbonek, licytować ciekawe przedmioty i usługi w internecie, ale również…chodzić, biegać i truchtać. W ten sposób można okazać wsparcie wiślańskiemu sztabowi. 23 stycznia ruszyła akcja “Chodzimy dla WOŚP”. Inicjatywa potrwa do 29 stycznia do godz. 19:00.

By wziąć udział w akcji, w dniach, w których trwa wyzwanie, można iść na spacer, wyjść w góry, iść pobiegać. Swój dystans trzeba zarejestrować w którejkolwiek aplikacji śledzących trasę. Swoje postępy (w formie screena z aplikacji trzeba codziennie wysyłać na adres [email protected] Za każdy kilometr, pokonany w ten sposób, wiślańscy sponsorzy przekażą 1 zł na zbliżający się finał. Osoby z największą ilością pokonanych kilometrów zostaną nagrodzone medalami i upominkami. Trasa musi przechodzić przez Wisłę. Trzeba w tym miejscu zacząć, skończyć lub w trakcie odwiedzić miasto.

Tegoroczna odsłona akcji przebiegać będzie pod hasłem “Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

fot. Wiślańskie Centrum Kultury
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSzczeniak uratowany
Następny artykułDodzwonienia się do jarosławskiego PKS-u jest bardzo trudne