A A+ A++

Liczba wyświetleń: 671

„Niebawem będzie przedstawiony program zakładający miliard zł rocznie na działalność gospodarczą zakładaną przez kobiety” – zapowiedział nowy program socjalny, dyskryminujący mężczyzn, premier Mateusz Morawiecki.

Podczas konferencji Polka XXI wieku Morawiecki zapowiedział, że będą dofinansowania do działalności zakładanych przez kobiety. „Za chwilę będzie przedstawiony – miliard zł rocznie na działalność gospodarczą zakładaną przez kobiety” – zapowiedział premier.

Morawiecki roztaczał też wizje, że rzekomo w Polsce dla kobiet będzie lepsza opieka zdrowotna niż na zachodzie. „Wdrażamy najnowocześniejsze procedury dotyczące mammografii; za parę miesięcy będzie bezpłatna szczepionka przeciwko HPV, by dzieci dorastały w zdrowiu i spokoju” – wyliczał.

„Chcemy, by polskie kobiety mogły czuć się tak zaopiekowane, jeśli nie lepiej, niż w wielu krajach Europy Zachodniej. Będziemy realizowali duże programy w tym obszarze, właściwie już realizujemy, to się dzieje m.in. poprzez zmianę programów refundacyjnych i zmiany w programach profilaktycznych” – stosował swoją standardową gadkę Morawiecki.

Autorstwo: KM
Źródło: NCzas.com

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPodolak: Rosjanie wrócili do swojej starej taktyki
Następny artykułJan Paweł II w kampanii wyborczej? “Nieformalny duchowy kierownik PiS działa jak generator pasków TVP Info”