Bartosz Olszewski (77 kg) zdobył brązowy medal (w kategorii juniorów) w mistrzostwach Europy ALMMA (Amatorska Liga MMA). W tej samej imprezie Kamil Antończyk przegrał nieznacznie ze zwycięzcą swojej kategorii.

Zawodnicy Monster Akademia Rybnik brali również udział w amatorskich zawodach MMA i BJJ NO GI „Lucky Punch” w Krapkowicach. Oto ich wyniki:

Dla Kamila, Seweryna i Oktawii był to debiut w walkach na zasadach ADCC. Dodatkowo organizatorzy połączyli Kamilowi i Oktawii grupy zaawansowania, by mieli więcej przeciwników. Radek zadebiutował na zasadach ADCC Pro. Bartek pokazał charakter i po występie w mistrzostwach Europy ALMMA zdobył ponownie medal – powiedział trener Wojciech Machulak.