A A+ A++

Piłkarze reprezentacji Niemiec pozując do zdjęcia przed meczem z Japonią, rozegranym w środę po południu, zasłonili sobie usta dłońmi. To reakcja na decyzję światowej federacji piłkarskiej FIFA, że jeśli kapitanowie kilku drużyn narodowych, m.in. Niemiec, którzy chcieli nosić opaski w barwach tęczy, zdecydują się na to, ich reprezentacje zostaną ukarane żółtymi kartkami.

Na profilach społecznościowych niemieckiej drużyny podkreślono, że tęczowa opaska miała nie być manifestem politycznym, tylko symbolem różnorodności i wzajemnego szacunku. – Zabronienie nam opaski to to samo co odebranie nam głosu. Stoimy na swoim stanowisku – zapewniono.

Na tę sytuację Monika Olejnik zwróciła uwagę pod koniec środowego wydania „Kropki nad i”. – Dziś niemieccy piłkarze przegrali z Japończykami, ale wygrali poza boiskiem. Zaprotestowali przeciwko temu, co wyprawia FIFA w Katarze. Danke, Deutschland – stwierdziła, po czym zasłoniła sobie usta dłonią.

Identyczny głos wykonali goszczący w programie posłowie Barbara Nowacka i Krzysztof Śmiszek.

Według danych Nielsen Audience Measurement w październiku br. średnia widownia minutowa TVN wynosiła 321 479 widzów, a udział w rynku oglądalności – 5,65 proc., po wzroście rok do roku o 12,3 proc.

Natomiast „Kropkę nad i” od 11 sierpnia ub.r. do 30 czerwca br. w TVN24 i TVN24 BiS oglądało średnio 941 tys. widzów, co przełożyło się na 7,14 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 3,31 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWarner Bros. Discovery buduje salę kinową w swojej siedzibie
Następny artykułPolicja prosi o pozwolenie, by jej roboty… mogły zabijać!