A A+ A++

“Fanatyk. Historia prawdziwa” w ciekawy i zabawny sposób stara się opowiedzieć o nowej opcji na OLXie – wypożyczalni. Tytułowy Fanatyk – zapalony wędkarz Andrzej Gałecki – kupuje kampera, choć syn wyjaśnia mu, że lepiej byłoby sprzęt wypożyczyć.

Pasta o ojcu-wędkarzu w formie serialu OLX

Legendarna pasta zaczynająca się od słów “Mój stary to fanatyk wędkarstwa” doczekała się już ekranizacji. My postanowiliśmy pójść o krok dalej i dać jej serial – mówi Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX. – Jak zawsze w komunikacji naszej marki chcieliśmy, by była ona przyjemna dla odbiorcy i nie była typową reklamą sprzedażową. Jestem pewien, że i tym razem stworzyliśmy coś, co da ludziom sporo przyjemności z oglądania – dodaje.

W obsadzie pojawili się najważniejszy aktorzy z “Fanatyka”. Mamy więc Piotra Cyrwusa (Andrzej Gałecki), Annę Radwan (Wioletta Gałecka), Mikołaja Kubackiego (Kuba Gałecki) czy też Dariusza Kowalskiego (szef koła wędkarskiego). Na ekranie pojawią się także Sandra Herbich (Marzenka) i Marek Stryszowski. Całość zrealizowano w formie odcinkowego mokumentu przedstawiającego losy rodziny Gałeckich jakiś czas po wydarzeniach z filmu “Fanatyk”.

Za scenariusz odpowiadają sam autor oryginału, tajemniczy Malcolm XD oraz reżyser i scenarzysta “Fanatyka” Michał Tylka.

Koncept kreatywny powstał w głowach agencji 23Heroes. Całość wyprodukował dom produkcyjny F25, a w fotelu reżyserskim zasiadł, podobnie jak w przypadku “Fanatyka”, Michał Tylka.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNASK konsultuje prace badawczo-rozwojowe w sprawie danych RPD w jednoźródłowym badaniu mediów
Następny artykułMarcin Gruszka rzecznikiem prasowym Allegro, odchodzi Paweł Klimiuk