A A+ A++

Rafał Ziemkiewicz opublikował na Twitterze wpis poświęcony ruchowi LGBT, gdzie publicysta dzieli się swoimi przemyśleniami na temat celów aktywistów spod tęczowej flagi. 

Dziennikarz w swoim poście jest zdania, iż ruchowi LGBT nie zależy na dobru homoseksualistów. Uważa wręcz, że tęczowi aktywiści, pod płaszczykiem tolerancji i walki o prawa osób o odmiennej orientacji seksualnej, próbują wykorzystać ich do realizacji swojego celu – którym ma być obalenie “kapitalistycznego porządku”.

Dlatego też, zdaniem Ziemkiewicza, ruch LGBT tak naprawdę próbuje skonfliktować homoseksualistów ze społeczeństwem. Dlatego też starają się wytworzyć dwa niebezpieczne stereotypy, które mają prowadzić do tego konfliktu – wśród ludzi stereotyp homoseksualisty jako “agresywnego, odrażającego i groźnego dziwadła”, z kolei wśród gejów i lesbijek “poczucie osaczenia i prześladowania”.

-Takie akcje jak sprofanowanie figury Chrystusa na Krakowskim dokładnie to pokazują. Potrzeba przykładnych i surowych kar – napisał Ziemkiewicz.

Źródło: Twitter Autor: JD

Fot.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrzegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego pod patronatem LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE 2020 | 28.08.2020 r.
Następny artykułŻądamy Chleba 2020. Zebrano pieniądze na 2800 posiłków dla potrzebujących