A A+ A++

Numerologia to nie tylko data naszego urodzenia, ale także liczby zawarte w naszym numerze PESEL, a także numer telefonu, czy numer mieszkania. Ten ostatni może decydować o tym, czy będziemy szczęśliwi w miejscu, w którym mieszkamy, a może wręcz przeciwnie. Które numery mieszkań według numerologii przynoszą pecha?

Numer mieszkania a życiowy pech

Czy numer mieszkania może mieć wpływ na nasze życie? Według numerologii owszem. Liczby, które towarzyszą nam przez całe życiem zdaniem numerologów mają swoją konkretną wibrację, która oddziałuje na nas. 

 Dlatego przebywając w mieszkaniu pod danym numerem, czujemy jego energię. Może to sprawić, że w naszym domu będziemy czuć się bezpiecznie, spokojnie, lub wręcz przeciwnie – możemy mieć wrażenie, że w naszym życiu na stałe zagościło coś w rodzaju pecha. 

W niektórych kulturach dane liczby są uznawane w ogóle za pechowe i mieszkanie pod ich wibracją jest postrzegane jako z góry założone nieszczęście. I tak Chinach numer 4 jest uważany za pechowy, bo w języku chińskim “4” brzmi jak słowo oznaczające “śmierć”. W japońskiej kulturze numer 9  brzmi jak słowo oznaczające “ból”, więc też nie cieszy się dużym powodzeniem.

Na jakie numery mieszkań uważać, żeby nie przyciągać niekorzystnej dla nas wibracji? 

Pechowa 13 od lat uważana za nieszczęśliwą liczbę

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułFerie w Muzeum: Na miękko – twórcze warsztaty szycia
Następny artykułFerie w Muzeum: Gliniane ucho! – warsztaty rzeźbiarskie