Piłkarze mieleckiej Stali przegrali dziś (27.05) u siebie z Lechem Poznań i pożegnali się z marzeniami o półfinale Pucharu Polski. Mecz odbywał się bez publiczności.

Lech dominował od początku do końca meczu. Już w piątej minucie wynik otworzył bowiem Dani Ramirez, zaskakując Jakuba Wrąbla pięknym technicznym strzałem. Osiem minut później mógł wyrównać Michał Żyro, ale z odległości dwóch metrów uderzył w słupek.

Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, w 34. minucie było już 0-2. Pod koniec pierwszej połowy gola kontaktowego strzelił Bartosz Nowak. Choć gol był niezwykle efektowny, to okazał się “łabędzim śpiewem”. Ostatecznie Lech wygrał 1-3 i  to on zagra w półfinale Pucharu Polski.