Zawodniczki LKS Polkowice zdobyły grad medali podczas Mistrzostw Polski Masters.

W miniony weekend odbyły się 32 Mistrzostwa Polski Masters. Rekordowa liczba zawodników pojawiła się na toruńskim stadionie by walczyć o miejsca na podium. Wśród startujących nie zabrakło zawodniczek LKS-u Polkowice. Podopieczne trenera Roberta Pierzchały w sumie przywiozły 7 medali. Marzena Adamczyk wywalczyła srebrny medal w rzucie dyskiem, Barbara Gadzińska złoty medal w rzucie dyskiem, srebrny w rzucie oszczepem i brązowy w pchnięciu kulą, natomiast Renata Szykulska zdobyła złoty medal w trójskoku i dwa srebrne medale w skoku w dal i w biegu na 100m.Wszystkie panie startowały w kategorii K45. Dla pani Barbary i Renaty mistrzostwa Polski były ostatnim sprawdzianem i zarazem szlifem przed mistrzostwami Świata Masters, które już niebawem odbędą się w Tampere w Finlandii (28 czerwiec-10lipiec). Życzymy naszym reprezentantkom sukcesów.