Wisła Sandomierz wygrała 4-2 (2-2) z Alitem Ożarów w meczu kontrolnym. Dwie bramki strzelił Kamil Bełczowski, po jednej Jakub Mażysz i zawodnik testowany.

19 lutego 2022, 11:00 – Ożarów
Alit Ożarów 2-4 Wisła Sandomierz
Kamil Łokieć 8, Sebastian Król 11 – Kamil Bełczowski 3, 57, Jakub Mażysz 40, zawodnik testowany 90

Alit: Konrad Żytniewski – Paweł Kilijański, Michał Rutkowski, zawodnik testowany, Filip Stępień – Michał Kamiński, Piotr Poński, Sebastian Król, Krystian Sornat, Kamil Łokieć, Jakub Kapsa. Grali także: Bartłomiej Saracen, Michał Tomasik, Jakub Praga, Bartłomiej Gierczak, Kończyk, Kacper Rak.

Wisła: (I połowa) Krzysztof Wróblewski – Włodzimierz Krajewski, Damian Mężyk, Dariusz Partyka – Szymon Jarosz, Sebastian Taranek, Fabian Burzyński, Kamil Bełczowski – Mateusz Stańczyk, Jakub Mażysz, Szymon Rak. (II połowa) Krzysztof Wróblewski – Wiktor Rękas, Damian Mężyk, Władysław Kudriawcew – Szymon Jarosz (65 Mateusz Stańczyk), Fabian Burzyński, Arkadiusz Zięba, Mateusz Kuśmierczyk – Kamil Bełczowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

W zespole Alitu zagrali byli piłkarze Wisły – Michał Kamiński, Piotr Poński, Krystian Sornat, Kacper Rak.

źródło: własne