Mecz pomiędzy Polonią Głubczyce oraz ekipą Małapanew Ozimek został przerwany po pierwszej połowie. Powodem była ulewa, która przeszła nad stadionem. Mecz został przerwany przy stanie 2:1 dla drużyny z Ozimka. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnego terminu, w którym mecz zostanie dokończony.

Kolejne punkty straciła drużyna Porawie Większyce. Ekipa, która była niepokonana przez wiele kolejek, w ostatnich dwóch tygodniach doznała dwóch porażek. Tym razem Porawie przegrało z GKS-em Głuchołazy 3:0. Wynik jest zaskoczeniem, ponieważ GKS plasuje się w dolnej części tabeli. Porawie spadło na 3 miejsce.

Kolejnej porażki doznał Chemik Kędzierzyn-Koźle. Drużyna ta jest ewidentnie w dołku. Przegrywa wysoko ostanie spotkania. Tym razem Chemik przegrał na wyjeździe w Starowicach 4:2.

• Małapanew Ozimek – Polonia Głubczyce  2:1 (mecz przerwany po 45 minutach z powodu ulewy)
  • GKS Głuchołazy – Porawie Większyce 3:0
  • LZS Starowice Dolne – Chemik Kędzierzyn Koźle 4:2