A A+ A++

Aktorka poinformowała w nim, że zmarł jej dziadek, Edward. Przyczyną był koronawirus. “Nasz edzio, edulek jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim. Edward Stankiewicz, inżynier konstruktor, dyplomata. Napisał książkę̨ o krajach, których już nie ma, o kształcie w jakim je poznał – o afganistanie, libii i iraku. Nie zdążył jej wydać. Będzie nam cię brakować, a książkę przysięgam wydamy. Joanna, Parvina, Mateusz, Matylda, Anitex, Maciek i Wojtek” – czytamy.

Niszczące skutki koronawirusa. Wykraczają daleko poza ludzką klatkę piersiową

Na dołączonej grafice widzimy także chmurki przypominające ekran komórki i wiadomości sms. Fani aktorki nie kryli swojego poruszenia. “Popłakałam się…”, “1 grafika trafiła prosto w moje serce… współczuje, ściskam…”, “dużo wsparcia” – napisali. Niektórzy także podzielili się przykrymi wiadomościami ze swojego życia.

Damięcka dodała także w hashtagach bardzo wymowną wypowiedź:

“Jego serce przegrało walkę z tą cudowną nieistniejącą chorobą. Wszyscy aktywnie walczący sceptycy radzę łaskawie opuścić moje instagramowe włości. Starałam się was tolerować i nie atakować tematyką covidową, ale chyba mi się chwilowo odechciało. Ot taka niekonsekwentna w tej całej tolerancji jestem” – czytamy.

Te słowa są szczególnie znamienne z racji tego, że dziś odbył się Marsz o Wolność. W wydarzeniu wzięły udział osoby niewierzące w pandemię koronawirusa i przeciwne przymusowym szczepieniom. Aż trudno uwierzyć w to, że ktoś wciąż powątpiewa w istnienie Covid-19. Tym bardziej, że codziennie czytamy o sytuacji, którą spotkała Matyldę Damięcką i jej rodzinę.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPaulini walczą z pandemią, oddając osocze
Następny artykułJolanta i Aleksander Kwaśniewscy świętują 41. rocznicę ślubu!