A A+ A++

Games Workshop i Marvel Comics ogłosili początek współpracy, która zaowocuje serią komiksów na licencjach popularnych figurkowych gier bitewnych i RPG. Pierwsze efekty poznamy najwcześniej za rok.

Dwa dni przed rozpoczęciem New York Comic Con Games Workshop i Marvel Comics zapowiedzieli prawdziwą bombę. Bogaty świat “Warhammera” zostanie przełożony na język komiksu przez specjalistów z Marvela. Żadna ze stron nie podaje szczegółów, ale Games Workshop poprosiło w medach społecznościowych o sugestie, jakie motywy, postacie, miejsca z “Warhammer 40,000” i “Warhammer Age of Sigmar” powinny trafić do komiksów.

Obejrzyj zwiastun filmu “Judy”:

– Nie potrafię wyrazić, jak bardzo jesteśmy podekscytowani zagłębianiem się we wszechświat Warhammera – mówił Mark Basso, redaktor Marvel Comics. – Fani pokochają to, co już zaczynamy szykować z zespołem Games Workshop – zapewniał w oświadczeniu.

Jedynym konkretem jest orientacyjna data premiery pierwszych zeszytów. Na komiksy “Warhammer” od Marvela poczekamy aż do jesieni 2020 r.

“Warhammer” to popularna marka brytyjskiej firmy Games Workshop, która pojawiła się na rynku w 1983 r. Od tamtego czasu nazwa “Warhammer” odnosiła się do figurkowych gier bitewnych, systemu RPG, gier komputerowych, powieści etc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSystem ruchów fundamentalnych
Następny artykułRuszył proces z pozwu zbiorowego przeciwko Volkswagenowi