A A+ A++

W dziale content & performance stanowisko group account director, objęła Marta Maksymowicz. W dziale social media na analogiczne stanowisko awansowała Karolina Michalak.

Marta Maksymowicz jako group account director będzie odpowiadała m.in. za zarządzanie zespołem, nadzór i koordynację realizowanych projektów, opracowanie ofert i propozycji strategicznych dla obecnych i przyszłych klientów.

Marta Maksymowicz ma 15 lat doświadczenia w branży marketingowo-reklamowej na stanowiskach managerskich. Zdobywała je w agencji Infinity, San Markos i Communications Unlimited.

Do zadań Karoliny Michalak na stanowisku group account director, należy zarządzanie zespołem social media, koordynacja projektów i współpraca pomiędzy zespołami wewnątrz firmy oraz bieżącymi projektami. Pierwsze kroki zawodowe związane z mediami i marketingiem, Karolina Michalak zdobywała w Media Direction i UM, pracując zarówno dla lokalnych klientów, jak i globalnych gigantów z branży FMCG.

Obie dyrektorki będą bezpośrednio współpracowały z Jakubem Mazurkiewiczem, COO w FFW Communication, który nadzoruje prace strategiczne i wykonawcze agencji, a także odpowiada za opracowanie ofert oraz procesy wdrażania innowacji i nowych narzędzi.

– Awanse wewnętrzne i dopasowanie struktury to zmiany mające na celu strategiczną konsolidację, które są efektem inwestycji w FFW i Euvic Media (dawniej ClickAd) przez Grupę Euvic. Od kilku tygodni pracujemy we wspólnym biurze, blisko współpracujemy także w zakresie pozyskiwania nowego biznesu. Wzmocnienie i reorganizacja zespołu klienckiego, pozwoli nam w lepszym stopniu zrozumieć potrzeby naszych klientów, a także efektywniej wykorzystywać synergię płynącą ze współpracy z ramach grupy reklamowej – mówi Krzysztof Małecki, założyciel i Partner zarządzający FFW Communication (Grupa Euvic).

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTikTok usunął w trzy miesiące ponad 81 mln filmów za naruszanie zasad
Następny artykułSmartfony z systemem Android mogą śledzić użytkowników, nawet po wyłączeniu odpowiadających za to funkcji