A A+ A++

mat.pras.

Renters.pl został pierwszym w Polsce partnerem wybranym do zarządzania bazą obiektów premium Homes & Villas by Marriott International.

Homes & Villas by Marriott International weryfikuje operatorów domów wakacyjnych, aby zapewnić gościom jakość usług i zgodność z lokalnymi przepisami, których oczekuje się od Marriott International. Każdy obiekt jest również sprawdzany pod kątem jakości, dizajnu i bezpieczeństwa.

– Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani przez Homes & Villas by Marriott International. To kolejny dowód na to, że jesteśmy liderem w obsłudze i standardach obsługi gości i właścicieli obiektów. Nasi właściciele apartamentów są również zadowoleni z udziału w tej wysoce selektywnej, luksusowej ofercie premium. Coraz więcej osób szuka miejsc z dala od domu na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi lub do pracy zdalnej – powiedział Sebastian Hejnowski, współzałożyciel Renters.pl.

Renters.pl wspiera właścicieli domów w zarządzaniu wynajmem krótkoterminowym i pomaga im zarabiać więcej, maksymalizując dochody, a także gościom, zapewniając im niezapomniane wrażenia. W 2020 r. mimo pandemii spółka zanotowała wzrost o 41 proc. w porównaniu z rokiem poprzednim. Zyski w lipcu i sierpniu ub. r. wyniosły ponad 100 proc. W 2020 r. przychody Renters.pl sięgnęły niespełna 30 mln zł.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułEkipa Wibatech Merx zniknęła z polskiego peletonu
Następny artykułWisła Kraków. Mateusz Lis o kryzysie w Wiśle Kraków. Wideo