A A+ A++

Makowski będzie odpowiadał za tworzenie planów komunikacji zewnętrznej na rynku polskim i wsparcie działań operacyjnych związanych z pozycjonowaniem marki na rynku pracodawcy, praca nad partnerstwami oraz marką osobistą ekspertów technologicznych.

– Marcin na pewno nie zniknie z rynku jako dziennikarz, bo już mamy mnóstwo pomysłów na komunikację za pośrednictwem własnych środków – podkreśla Marta Piotrowska, szefowa działu komunikacji iTechArt na Polskę.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

– Wydaje się to zwariowane, ale dla nas to spektakularny transfer i strategiczna decyzja. Wciąż jesteśmy świeżą firmą na większości rynków, a już stoimy przed wielkimi wyzwaniami, związanymi z kompletną redefinicją fundamentów marki. Człowiek spoza obszaru IT, z takim dorobkiem jak Marcin, pomoże nam solidnie postawić ten krok – dodaje.

Marcin Makowski w Interii, WP i „Do Rzeczy”

Zdecydowałem się na ten krok nie tylko ze względu na nowe wyzwania zawodowe, ale również dlatego, że iTechArt – nawet na tle tak konkurencyjnego rynku – wyróżnia się świetną komunikacją, wysokimi kompetencjami zespołu i przemyślanym modelem biznesowym. Przy obecnym tempie rozwoju i globalnym zasięgu firmy nadchodzące miesiące wydają się naprawdę ekscytujące – wyjaśnia Marcin Makowski.

Od lutego br. Makowski pracował w Interii jako szef serwisów informacyjnych., w ostatnich miesiącach był dziennikarzem serwisu. W sierpniu zaczął urlop tacierzyński, jego obowiązki jako szefa serwisów przejął Łukasz Noszczak.

W latach 2011-2016 był Marcin Makowski redaktorem Onetu. Prowadził „Tematy dnia” w TVP3 Kraków, a w latach 2016-2021 był też gospodarzem audycji w Radiu Kraków. Od 2015 roku związany był z Wirtualną Polską; na stałe od lutego ub.r., po tym jak pożegnał się z tygodnikiem “Do Rzeczy”.

Publikował również m.in. “Tygodniku Powszechnym”, “Polityce”, “Dzienniku Gazecie Prawnej” i “Rzeczpospolitej”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł„Viva!” i Itaka zaczynają współpracę, powstał katalog turystyczny premium. Maria Dębska ambasadorką akcji
Następny artykułPesymizm zaczyna przybijać Polaków