W dniach 14-15.05.br na kręgielni we Wronkach odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w kręglarstwie. Pilicę Tomaszów reprezentowało 6 młodziczek i 3 młodzików. W pierwszym dniu zawodów odbyły się kwalifikacje indywidualne, które były jednocześnie mistrzostwami par. Bardzo dobrze wypadła para młodziczek Oktawia Górecka – Karina Borkowska, która wywalczyła brązowy medal. Para młodzików Przemysław Borkowski – Wojciech Kobacki zajęła 4 miejsce. Borkowski zakwalifikował się do finału na 3 pozycji z rekordem życiowym 517 kręgli. W finale zagrał jeszcze lepiej 547 i zdobył tytuł mistrza Polski. Bardzo dobry start zaliczyła Karina Borkowska z dwoma rekordami życiowymi 506 i 509, która zajęła 6 miejsce.