A A+ A++

Najpierw Chylińska teraz Foremniak. Kuba Wojewódzki zarzucił swoim byłym koleżankom z “Mam talent” brak lojalności. Gdy odchodził z programu, nie poszły w jego ślady. Na jego zarzuty odpowiedziała już Chylińska. Małgorzata Foremniak też poczuła się wywołana do odpowiedzi.

Kuba Wojewódzki atakuje Chylińską i Foremniak

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego show gościł Piotra Gąsowskiego. Tematem rozmowy było między innymi odejście “Gąsa” z “Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak wiadomo aktor i prezenter chwalił się na prawo i lewo, że podyktowane ono było solidarnością z Katarzyną Skrzynecką, która dostała zwolnienie. Co niekoniecznie jest prawdą, bo jeden z tabloidów ujawnił, że Gąsowski też spodziewał się zakończenia współpracy.

Wojewódzki powątpiewał w oficjalne pobudki “Gąsa”, bo – jak przyznał – nie wierzy w solidarność gwiazd telewizji. Na dowód przywołał swoją historię z czasów, gdy rozstawał się z “Mam talent”.  

“Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z “Mam talent”, to obie powiedziały: “Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność!” – powiedział Kuba Wojewódzki wyraźnie zawiedziony.

Chylińska ostro zareagowała na słowa dawnego kolegi

Małgorzata Foremniak gorzko o słowach Wojewódzkiego

Małgorzata Foremniak również nie mogła milczeć. Aktorka i jurorka “Mam talent” zamieściła w sieci post, w którym pisze, że Wojewódzki mija się z prawdą.

“Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal, oparty na kłamstwie. Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok” – zaczęła Foremniak.

Dalej gwiazda opisuje okoliczności odejścia Kuby Wojewódzkiego z programu. Okazuje się, że informację o tym przekazał jej agent. 

“Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu “Mam talent!” dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią” – wyjaśnia aktorka.

Aktorka uważa, że wypowiedź Wojewódzkiego w jego show to nadużycie.

“W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było głośno. Słabe jest to, że, potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła” – apeluje.

Pod postem Małgorzaty Foremniak fani gwiazdy nie szczędzili słów poparcia dla niej. Wspomniano też wpis Agnieszki Chylińskiej i komentarz Michała Wiśniewskiego, który wprost nazwał Wojewódzkiego “pasożytem”.

“Brawo Gosia, brawo Aga, brawo Wiśnia! Stop hipokryzji. Dość dorabiania się na hejcie, kłamstwie i ośmieszaniu innych”.

Co odpowiedziała Chylińska?

Agnieszka Chylińska poczuła się urażona słowami Kuby Wojewódzkiego. Wokalistka nie kryła zdziwienia, że poruszył ten temat. 

“Drogi Kubo (…) zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz”

Zapewniła, że sama darzyła go wielką sympatią i chętnie przyjmowała zaproszenia do jego programu. Showman nigdy też nie dał jej odczuć, że ma do niej jakiś żal… Wokalistka zapewniła też, że już nigdy nie zagości w jego programie.

Zobacz też:

Wojewódzki ujawnił kulisy zwolnienia. Chylińska i Foremniak nawet nie kiwnęły palcem, choć wiele obiecywały!

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu?

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPorażka w Oświęcimiu i w serii znów prowadzi Unia
Następny artykułOni zagrażają Putinowi? Wywiad kraju NATO podał dwa nazwiska